چهارم اسفند اختتامیه جشنواره بازیسازان مستقل ایران برگزار می‌شود

  نوشته شده در ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ ساعت ۱۱:۰۲

بالاخره انتظارها به پایان رسید و تاریخ آیین اختتامیه دومین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران اعلام شد

چهارم اسفند اختتامیه جشنواره بازیسازان مستقل ایران برگزار می‌شود

چهارم اسفندماه شاهد بزرگترین جشن بازیسازان مستقل ایران در شهر تهران خواهیم بود که همزمان با اختتامیه مسابقات جهانی دانشجوی بازی ساز و جشنواره بازی‌های رایانه ای جوانان با حضور وزیر محترم ورزش و جوانان و مسئولین عالی این حوزه برگزار خواهد شد.

جزئیات بیشتر و دقیق‌تر به زودی در وبسایت جشنواره ( www.igdf.ir  ) اعلام می‌گردد.

.

.

در ادامه سه رویداد بازی سازی که تا پایان سال برگزار می‌شوند را به همراه کد تخفیف ثبت نام خدمت شما معرفی می‌کنیم.

.

.


مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای IRANGDC بعنوان اولین و تنها مسابقات بازی سازی 48 ساعته در ایران به ابتکار دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای تاکنون طی سه دوره برگزار گردیده و هر ساله تیم‌های علاقمند از سراسر کشور در این مسابقات حضور بهم می‌رسانند. در این مسابقات ، تیم‌های شرکت کننده می‌بایست طی مدت 48 ساعت ، یک بازی با موضوعی که در روز افتتاحیه اعلام میگردد تولید نمایند. این رویداد با شکوه و منحصر بفرد هرساله در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار می‌گردد.

IRANGDC2016 (چهارمین دوره این مسابقات) 19 الی 21 اسفند 1394 برگزار می‌گردد.

www.IranGDC.com

www.IranGDC.ir

.

.


برای کسانی که درگیر بازی سازی هستند ارتباط با افراد با تجربه‌تر و سرمایه گذارها، و همینطور تجربه‌ی کار کردن با این افراد یک فرصت استثنائی حساب میشود.

به همت دانشگاه اصفهان در پایان بهمن ماه رویدادی تحت عنوان ماراتن بازی سازی برگزار خواهد شد که در آن افراد با تجربه حوزه گیم ایران و همچنین سرمایه گذاران و حامیان زیادی حضور خواهند داشت.

شرکت کنندگان جشنواره بازیسازان مستقل ایران این فرصت را دارند که با تخفیف 50% در رویداد ماراتون بازی سازی شرکت کنند.

 همین الآن ثبت نام کنید

برای ثبت نام از کد تخفیف igdf94 استفاده کنید.

*در این رویداد امکان رزرو خوابگاه برای شرکت کنندگان فراهم است.

*برای استفاده از این کد تخفیف تا پایان روز 23 بهمن ماه فرصت دارید.

.

.


رویداد بازی و کسب و کار به سبک ایرانی، یه رویداد دو روزه ست که 120 نفر توش شرکت می‌کنن و هر کدوم تخصص خودشون رو دارن. کدنویس ها، طراحان بازی، طراحان گرافیکی، بچه‌های مدیریت، کسب و کار، صاحبان ایده و...، باید تو یه دقیقه ایده تو مطرح کنی، ده تا ایده به عنوان ایده برتر انتخاب می‌شه، ده ایده می‌شن تیم و تیم‌ها باید تو دو روز و فقط سی ساعت محصول اولیه شون رو به دست بیارن. داورامون از شتابدهنده هان و مربیامون آدم‌های درجه یک ایران. تمایل به حضور داری سایت مون هست:   www.e-ibs.ir

کد تخفیف: igdf94