برترین‌های دوره دوم جشنواره مشخص شدند

  نوشته شده در ۱۳۹۴/۱۲/۵ ساعت ۰۲:۰۲

برگزیده‌ها و شایسته تقدیرهای بخش‌های مختلف جشنواره مشخص شدند

برترین‌های دوره دوم جشنواره مشخص شدند

بهترین‌های بخش هنری بازی

برگزیده: هارمونی مرگ

کارگردان - نویسنده و طراح مراحل : علیرضا دواری 
برنامه نویس و کار با انجین : سجاد آذرپور
 
اهنگ ساز : یوسف قلی پور
 
سرپرست گویندگان : ایمان کمالزاده

شایسته تقدیر: آب‌های آبی

میلاد بنکدار سخی 
آیدین آبادی شندی
 
حسین عزیزی نقش

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

 

جایزه شایسته تقدیر: ربع سکه طلا

 

بهترین‌های بخش موسیقی و صدای بازی

برگزیده: آب‌های آبی

میلاد بنکدار سخی 
آیدین آبادی شندی
 
حسین عزیزی نقش

شایسته تقدیر: بتلفیش

سازنده: امید صادقوند

موسیقی: حمیدرضا نیکوفر

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

 

جایزه شایسته تقدیر: ربع سکه طلا

 

بهترین‌های بخش طراحی بازی

برگزیده: هارمونی مرگ

کارگردان - نویسنده و طراح مراحل : علیرضا دواری 
برنامه نویس و کار با انجین : سجاد آذرپور
 
اهنگ ساز : یوسف قلی پور
 
سرپرست گویندگان : ایمان کمالزاده

شایسته تقدیر: ویراژ

حمید نعیمی  ، سینا آل علی  ، علی افروغه ، احمد فنایی ، مصطفی موذنی ، جواد مظفری ، محمد خالقی ، سعید رسول زاده ، یاسمن فرازان

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

 

جایزه شایسته تقدیر: ربع سکه طلا

 

بهترین‌های بخش فنی بازی

برگزیده: ویراژ

حمید نعیمی  ، سینا آل علی  ، علی افروغه ، احمد فنایی ، مصطفی موذنی ، جواد مظفری ، محمد خالقی ، سعید رسول زاده ، یاسمن فرازان

شایسته تقدیر: بتلفیش

سازنده: امید صادقوند

موسیقی: حمیدرضا نیکوفر

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

 

جایزه شایسته تقدیر: ربع سکه طلا

 

بهترین‌های بخش نوآوری بازی

برگزیده: دفاع از فضا

طراح : مجتبی جلال نژاد

برنامه نویس : عرفان توکلی

گرافیست : افشین محمودیان و نسترن حکیمی اقدم

شایسته تقدیر: مرد چاقالو

طراح بازی، نویسنده، برنامه نویس، آرتیست و صدا گذار: محمد ملا محمد

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

 

جایزه شایسته تقدیر: ربع سکه طلا

 

بخش بهترین بازی سال

برگزیده: آب‌های آبی

میلاد بنکدار سخی 
آیدین آبادی شندی
 
حسین عزیزی نقش

شایسته تقدیر: ویراژ

حمید نعیمی  ، سینا آل علی  ، علی افروغه ، احمد فنایی ، مصطفی موذنی ، جواد مظفری ، محمد خالقی ، سعید رسول زاده ، یاسمن فرازان

 

جایزه برگزیده: سه سکه طلا

 

برترین‌های بخش طراحی کاراکتر

برگزیده: کاراکتر مبارک، کیان سیف اشرفی

شایسته تقدیر: کاراکتر Scientist محسن اسفندیار

شایسته تقدیر: کاراکتر عبدول حافظ، پویان کبودوند

 

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

جایزه شایسته تقدیر: ربع سکه طلا

 

برترین‌های بخش بازی نامه

برگزیده: بردیا

 محمد مهدی شقایقی

شایسته تقدیر: خط سفید

امین بابادی

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

 

جایزه شایسته تقدیر: ربع سکه طلا

 

برترین‌های بخش مقاله

 

جایزه هر مقاله برتر: یک ربع سکه طلا

 

برترین‌های بخش نقد بازی

 

سپهر ترابی برای نقد بازی شمشیر تاریکی

آرش عارف نیا برای نقد بازی شبگرد

قاسم نجاری برای نقد بازی پروانه

جایزه هر نقد برتر: یک ربع سکه طلا

 

برترین‌های بخش فناوری

برگزیده: موتور بازی سازی bits

 میلاد فتحی

رضا قنبری

محمد قنبری

عارف حاج گوهری

شایسته تقدیر: موتور بازی سازی Angel

پیمان تحقیقی

جایزه برگزیده: یک سکه طلا

 

جایزه شایسته تقدیر: یک ربع سکه طلا


برترین‌های بخش مقاله

جایزه هر مقاله برتر: یک ربع سکه طلا

 

مولف

مقاله منتخب

محور همایش

سیدمهدی دبستانی

بررسی تطبیقی حقوقی آمریکا، چین و ایران در زمینه بازی‌های ویدئویی

 

1- بازی‌های رایانه­ای، فرهنگ و رسانه

 

-

هیچ اثری واجد شرایط دریافت جایزه تشخیص داده نشد!

2- بازی‌های رایانه­ای و سلامت

 

بهنام دری

توسعه بازی با مدیریت ارتباط الکترونیکی با بازیکن

3- بازی‌های رایانه­ای و آموزش و یادگیری

اسماعیل مبینی دهکردی

کاربرد منطق فازی برای هوش مصنوعی در بازی‌های رایانه ای

4- بازی‌های رایانه­ای و فناوری‌های نوین

امین بابادی، مجید روحانی، زهرا روحانی

انجام عمومی بازی‌ها، رویکردی نوین در هوش مصنوعی عمومی

5- موضوعات آزاد و مرتبط

عرفان قناد توکلی، مجتبی جلال نژاد

نکات و ترفندهای بهینه سازی در موتور یونیتی

جایزه ویژه هیات داوران