شروع چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران

  نوشته شده در ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ساعت ۱۱:۰۳

فراخوان ارسال آثار چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران، فروردین ماه 98 منتشر می‌شود و صاحبان اثر می‌توانند آثار خود را در وبسایت جشنواره ثبت نمایند.

شروع چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران

طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای هر چه بهتر برگزار شدن چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران، فراخوان و ارسال اثر به این جشنواره از فروردین ماه 98 شروع می‌شود.

همه بازیسازانی که خود را یک بازیساز مستقل می‌دانند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و حضور انفرادی، تیمی یا شرکتی در این جشنواره بلامانع است و بازی‌های منتشر نشده هم می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

در این دوره نیز پس از مدت زمان فراخوان، ارزیابی اولیه آثار آغاز می‌شود و نظرات کارشناسان داوری بر روی آثار قرار می‌گیرد و بازیسازان می‌توانند طبق آن آثار خود را ارتقا دهند تا محصول باکیفیت‌تری را برای داوری نهایی ارسال نمایند.

اختتامیه نیز بصورت دو روزه همراه با نمایشگاه جانبی و کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود.

همچنین در این دوره مراسمی برای ارائه بازیسازان به سرمایه گذاران با حضور علاقه مندان به سرمایه گذاری حوزه گیم برگزار می‌شود تا تیم هایی که نیاز به جذب سرمایه برای ادامه و ارتقا کارهای خود را دارند بتوانند راحت‌تر پیش بروند.

هدف اصلی جشنواره کمک به تجاری سازی محصولات و جذب سرمایه برای تیم‌های خوب است و بجز برگزیدگان همه شرکت کنندگان نیز می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

زمان دقیق شروع ارسال آثار متعاقبا اعلام خواهد شد.