پیش رویداد جشنواره بازیسازان مستقل ایران در آکادمی گیم ایرانسل

  نوشته شده در ۱۳۹۸/۴/۱۱ ساعت ۱۸:۰۷

رویداد دو روزه آموزشی توانمند سازی بازیسازان مستقل ایران و انتقال تجربیات بازیسازان موفق

پیش رویداد جشنواره بازیسازان مستقل ایران در آکادمی گیم ایرانسل
با پایان یافتن مرحله اول ارسال آثار به چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران، 120 اثر در سایت جشنواره ارسال شد و از امروز علاقه مندان می‌توانند آثار خود را برای مرحله دوم تا پایان تیر ماه ارسال نمایند و یا آثار ارسال شده را به روز رسانی کنند.
به ترتیب 72 بازی، 26 طراحی کاراکتر، 5 بازی نامه، 9 نقد بازی، 3 فناوری، 5 مقاله که در مجموع 120 اثر به مرحله اول ارسال شد.


مشاهده آثار ارسالی:
http://igdf.ir/works/d@3@3QDj6JpiJY=

* همه بازیسازانی که خود را یک بازیساز مستقل می‌دانند، می‌توانند در این جشنواره که با حمایت شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
* حضور انفرادی، تیمی یا شرکتی در این جشنواره بلامانع است و بازی‌های منتشر نشده هم می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
*در این دوره نیز پس از مدت زمان مرحله اول، ارزیابی اولیه آثار آغاز می‌شود و نظرات کارشناسان داوری بر روی آثار قرار می‌گیرد و بازیسازان می‌توانند طبق آن آثار خود را ارتقا دهند تا محصول باکیفیت‌تری را برای داوری نهایی ارسال نمایند.
* اختتامیه بصورت دو روزه همراه با نمایشگاه جانبی و کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود.
* برای نخستین بار در این دوره، به همت شرکت ایرانسل، مراسمی جهت ارائه محصولات بازیسازان به سرمایه گذاران برگزار می‌شود تا تیم‌های بازیساز بتوانند از این فرصت منحصر به فرد، جهت جذب سرمایه برای توسعه و ارتقای کمی و کیفی محصولات خود حداکثر بهره را ببرند.
*هدف اصلی جشنواره بر اساس سیاستهای کلی شرکت خدماتی ایرانسل، علاوه بر ارتقاء دانش فنی و کسب و کاری بازیسازان، کمک به تجاری سازی محصولات از طریق دیجیتال استور چارخونه و جذب سرمایه برای تیم‌ها و محصولات منتخب است.

لینک ثبت نام: 

https://evand.com/events/igdf

کد تخفیف ۱۰۰ درصدی برای اعضای جشنواره: igdf