120 اثر به مرحله اول چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران ارسال شد

  نوشته شده در ۱۳۹۸/۴/۱ ساعت ۱۶:۰۶

از امروز علاقه مندان می‌توانند آثار خود را برای مرحله دوم تا پایان تیر ماه ارسال نمایند و یا آثار ارسال شده را به روز رسانی کنند.

120 اثر به مرحله اول چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران ارسال شد

با پایان یافتن مرحله اول ارسال آثار به چهارمین دوره جشنواره بازیسازان مستقل ایران، 120 اثر در سایت جشنواره ارسال شد و از امروز علاقه مندان می‌توانند آثار خود را برای مرحله دوم تا پایان تیر ماه ارسال نمایند و یا آثار ارسال شده را به روز رسانی کنند.

به ترتیب 72 بازی، 26 طراحی کاراکتر، 5 بازی نامه، 9 نقد بازی، 3 فناوری، 5 مقاله که در مجموع 120  اثر به مرحله اول ارسال شد.


مشاهده آثار ارسالی:

http://igdf.ir/works/d@3@3QDj6JpiJY=


همه بازیسازانی که خود را یک بازیساز مستقل می‌دانند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و حضور انفرادی، تیمی یا شرکتی در این جشنواره بلامانع است و بازی‌های منتشر نشده هم می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

در این دوره نیز پس از مدت زمان مرحله اول، ارزیابی اولیه آثار آغاز می‌شود و نظرات کارشناسان داوری بر روی آثار قرار می‌گیرد و بازیسازان می‌توانند طبق آن آثار خود را ارتقا دهند تا محصول باکیفیت‌تری را برای داوری نهایی ارسال نمایند.

اختتامیه نیز بصورت دو روزه همراه با نمایشگاه جانبی و کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود.

همچنین در این دوره مراسمی برای ارائه بازیسازان به سرمایه گذاران با حضور علاقه مندان به سرمایه گذاری حوزه گیم برگزار می‌شود تا تیم هایی که نیاز به جذب سرمایه برای ادامه و ارتقا کارهای خود را دارند بتوانند راحت‌تر پیش بروند.

هدف اصلی جشنواره کمک به تجاری سازی محصولات و جذب سرمایه برای تیم‌های خوب است و بجز برگزیدگان همه شرکت کنندگان نیز می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.