جزئیات اثر

َAirline Story بازی موبایل توسط Skyriders Studio پلتفرم ها : اندروید اثری از :مدیر پروژه: شرکت مهندسی خطوط آبی
اسکرام مستر: سلمان علیرضائی
دیزاینر: شهریار اصولی_امیراتابک علی محمدی
برنامه نویس کلاینت: سجاد مولای_ارشیا غفوری
برنامه نویس سرور: ارشیا غفوری
طراح هنری: لیلا طاهری
طراح کاراکتر: محسن عسکری
انیمیشن: امیر طوسی
موسیقی: مهدی زمانی
طراح پارتیکل: مجتبی براتی
مارکتینگ: روزبه آرش
آی تی: حسن عسگری
درباره اثر :ایرلاین استوری یک بازی در پلتفرم اندروید، سبک استراتژیک ـ مدیریتی و فضائی فانتزی است. ایرلاین استوری تمرینی برای ایفای مهارت‌های نقش رهبری در یک سازمان هواپیمایی است. در این بازی با کمک گرفتن از شخصیت‌های بازی و پشت سر گذاشتن چالش‌های مختلف و مدیریت منابع، مشتریان آژانس هواپیمایی خود را راضی نگه‌دارید و از سوی دیگر ایرلاین و خط هواپیمایی خود را گسترش دهید.
استودیو اسکای رایدرز در بازی ایرلاین استوری برای شما محیطی فراهم کرده که می‌توانید با راه اندازی آژانس هواپیمایی و خط هواپیمایی خود و پشت سرگذاشتن چالش‌هایی جذاب و عبور از مراحل مختلف، بازار هواپیمایی جهانی خود را بسازید.
اینجا دفتر شماست تا در رقابت با سایر مدیران، با بهره‌گیری از نبوغ مدیریتی و تجاری خودتان، ارائه بهترین خدمات گردشگری و پشت سر گذاشتن مراحل بازی مشتریان بیشتری جذب کرده و با کسب رضایت آنها سطح آژآنس و ایرلاین خود را بالا ببرید.
تهیه بلیت با بهترین قیمت برای مسافران، تعیین مناسب‌ترین مقاصد و خرید مدرن‌ترین هواپیماها تنها بخش کوچکی از چالش پیش روی شما، برای ساختن داستان ایرلاینتان در دنیای اسکای رایدرز دراینجا می‌توانید تجارتی پر سود با سکه‌های اسکای رایدرز به هم بزنید، جایزه‌های گوناگون برنده شوید و دنیای حرفه خودتان را بسازید.
اگر فکر می‌کنید می‌توانید مدیری موفق در صنعت هواپیمایی باشید ، آسمان ما در اختیار شماست تا ماجرای پروازتان را تعریف کنید.
تصاویر :
دانلود اثر
5 از 1 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر