اَدوارد، حامی جشنواره بازیسازان مستقل ایران شد

  نوشته شده در ۱۳۹۵/۷/۲۷ ساعت ۲۲:۱۰

سرویس دهنده تازه نفس اَدوارد به بازی‌های برتر جشنواره سرویس رایگان تبلیغاتی ارائه می‌دهد

اَدوارد، حامی جشنواره بازیسازان مستقل ایران شد
 لینک ویدیو در آپارات:
http://www.aparat.com/v/AI5yU

بازاریابی جزئی انکار ناپذیر از هر نوع محصول تجاری بوده که باید در دستور کار تولیدکنندگان و روند اجرایی عرضه و فروش قرار بگیرد. در واقع تنها ساختن یک محصول خوب کافی نیست و برای اینکه تعداد کاربر زیادی داشته باشید، باید آنها بدانند که محصول شما وجود دارد. اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیستند و برای جذب مخاطب نیاز به تبلیغات و بازاریابی دارند.
با توجه به افزایش تعداد اپلیکیشن و بازی هایی که در طول روز توسط توسعه دهندگان ایرانی و خارجی، در مارکت هایی مانند کافه بازار منتشر میگردد، بازار رقابت داغ میشود و استراتژی بازاریابی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایل برای توسعه دهندگان اهمیت بیشتری پیدا میکند.

طبق بررسی‌های تیم اَدوارد و آماری که بخش آمارکده وبسایت اپریویو با همکاری کافه بازار ارائه میدهد، روزانه تقریبا ۲۰۰ عدد  اپلیکیشن و بازی در این مارکت محبوب و پرمخاطب منتشر میشود.در این بازار رقابتی، راه‌های مختلفی برای تبلیغ و دیده شدن محصول وجود دارد که اغلب هزینه‌های گزافی به توسعه دهندگان تحمیل میکند. بدین ترتیب بدست آوردن کاربر جدید و افزایش مخاطبان، پر هزینه بوده و نوعی ریسک محسوب میشود اما اکنون سامانه ادوارد روشی را ایجاد کرده است که در عین موثر بودن برای دیده شدن محصول، ریسک و هزینه را به حداقل میرساند و حتی به صورت رایگان قابل انجام است.

در این روش که بازاریابی متقابل نام دارد و برای اولین بار توسط سامانه "ادوارد" (Adward) اجرا میگردد، شما تبلیغات دیگران را در اپلیکیشن یا بازی خود نمایش میدهید و در ازای این کار اعتبار جمع آوری میکنید که با این اعتبار، تبلیغ شما به صورت رایگان نشان داده میشود. علاوه بر این چنانچه تمایل دارید محصول شما بیشتر از اعتبار بدست آمده به نمایش درآید، میتوانید از طرح‌های تجاری "ادوارد" بر اساس نیاز خود استفاده کنید.

این سامانه تنها متعلق به توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی موبایل نیست و دیگر برندها و شرکت هایی هم که تمایل دارند محصول یا برند خود را تبلیغ کنند، میتوانند از "ادوارد" استفاده نموده و تبلیغات خود را به صورت بنر، تمام صفحه و ویدیویی به میلیون‌ها مخاطب ایرانی نمایش دهند.

ادوارد جهت حمایت از توسعه دهنگان بازی موبایل حمایت خود را اعلام میدارد.


آدرس سایت : 
http://www.adward.ir