جزئیات اثر

بدو دهقان بدو بازی ارسال شده توسط محمدبنیامین پاسوار پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۱۹ اثری از :استودیوی بازی سازی " تی تو تم "

موسیقی : مهرداد نبئی
صداگذاری : بهزاد مهدی زاده
درباره اثر :غروب یکی از روزهای سرد پاییز بود . خورشید در پشت کوه‌های پربرف یکی از روستاهای آذربایجان فرو رفته بود . ریزعلی هم دست از کار کشیده بود تا به خانه برگردد . دهی که ریزعلی در آن زندگی می‌کرد نزدیک راه آهن بود . اما ناگهان صدای غرش ترسناکی از کوه برخاست . سنگ‌های بسیاری از کوه فرو ریخت و راه آهن را مسدود کرد. در همین حال، صدای سوت قطار از پشت کوه شنیده شد که خبر از نزدیک شدن آن میداد .
ریز علی ترسید که در آن تاریکی قطار با سنگها برخورد کند. . . چاره ای به خاطرش رسید . با وجود سوز و سرمای شدید ، به سرعت همه لباسهای خود را از تن درآورد ؛ اما فکر کرد بعدا قصه اش را خواهند گفت . پس یک کمش را دوباره پوشید و بقیه را بر چوبدست خود بست و آتش زد . ریزعلی در حالی که مشعل را بالا نگاه داشته بود سوار بر الاغ تیز پایش به دنبال قطار دوید .
قطار بدو ! ریز علی بدو ! قطار بدو ! ریز علی بدو !


"بدو دهقان بدو" ، یک بازی در سبک Runner است که در آن ، بازیکن در نقش ریزعلی می‌بایست موانع را پشت سر گذاشته ، ستاره‌ها و مشعل‌ها را جمع کند .
بازیکن هر چه بیشتر مشعل را روشن نگاه دارد ، امتیاز بیشتری کسب خواهد کرد .

بدوید و رکورد بزنید !
تصاویر :
4.82 از 11 امتیاز

0 نقد داور

5 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)