جزئیات اثر

پرندگان ماهیگیر بازی ارسال شده توسط محسن مجیدی راد پلتفرم ها : آیفون ویندوز ارسال شده در :۱۳۹۳/۲/۳ اثری از :میلاد زرین دوخت برنامه نویس
ابراهیم مسجدیان انیماتور و گیم دیزاین
علی تاجیک گیم دیزاین
ارفان ملک حسینی گرافیک
مرجان سمیم گرافیک
مرتضی سوزبان گرافیک
درباره اثر :دوست دارید همین الآن پرواز کنید؟ شیرجه بزنید و ماهی بگیرید.
در بازی "پرندگان گرسنه" شما میتوانید کنترل پرنده‌های مختلف را به دست بگیرید. روی سطح دریا پرواز کنید و بعد از این که فرصت را مناسب دیدید، شیرجه بزنید و ماهی بگیرید.
با گرفتن ماهی‌های بیشتر، پرنده‌های دیگری را آزاد کنید و با آنها لذت پرواز و ماهیگیری را دوباره تجربه کنید. شما تحت فشار نیستید. هر چقدر دوست داشتید بدون استرس، در آسمان پرواز کنید و هر گاه حوس ماهی کردید، شیرجه بزنید. فقط مواظب کلاغ‌ها باشید!
با دوستان خود رقابت کنید تا ببینید چه کسی، ماهیگیر بهتری است؟! همینطور میتوانید بفهمید چه کسی بهتر پرواز میکند؟!

هر وقت ماهی کم آوردید، میتوانید با بازدید از صفحه فیسبوک ما یا با دیدن یک ویدئوی تبلیغاتی، ماهی مجانی دریافت کنید. همچنین، ما از بازیکننده‌های پر و پاقرصمان با روزانه 50 ماهی رایگان، قدردانی میکنیم.
تصاویر :
دانلود بازی
2.25 از 2 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 51.67 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 65 /100
امتیاز فنی : 63.33 /100

3 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۷ ۱۵:۰۷

  سلام آقای مجیدی راد خسته نباشید.
  بازی جالبی بود و تنوع پرندگان خوب بود.
  به‌دست آوردن امتیاز و ... هیچ فایده‌ای ندارد. حتما لیدربوردی برای ثبت امتیاز اضافه کنید تا گیمرها به چالش کشیده شوند و پس از چندین بار بازی کردن، از بازی خارج نشوند و دیگر به سمت‌اش برنگردند.
  صدای خوردن ماهی شبیه به صدای گاز زدن سیب است!
  اگر موسیقی‌ای هم در نظر می‌گرفتید جالب بود.
  انشالله موفق باشید

 • محمد طالبیان ۱۳۹۳/۴/۲۹ ۱۳:۰۷

  ایده بازی جالب است و ارتباط آن با شکار ماهی توسط پرنده قابل قبول، تنها نکته ای بایستی به آن توجه کنید در ارتباط با سیستم امتیاز دهی است. در مجموع کسب امتیاز در این عنوان هیچ تاثیری ندارد. از لحاظ کیفیت بصری و صداگذاری عنوان شما جای کار بیشتری دارد

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۵/۱۳ ۲۱:۰۸

  ایده و اجرای بازی بسیار خوب است و از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد. غیر از سیستم امتیاز دهی هم مشکل فنی خاصی در بخش گیم‌پلی دیده نمی‌شود که این خود تا حدودی بازی‌تان را نسبت به سایر بازی‌های جشنواره متمایز می‌کند. با اضافه کردن یک‌سری ویژگی خصوصا لیدربرد بازی‌تان یک سر و گردن از آنچه که هم اکنون هست بهتر خواهد بود.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)