جزئیات اثر

Bubbles Up بازی ارسال شده توسط حسن متقی گلشن پلتفرم ها : Flash ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۴ اثری از :طراحی بازی، گرافیک، صدا: حسن متقی گلشن
برنامه نویسی: آرمان بلالی مقدم
موسیقی: مریم نظریها
درباره اثر :طرح سه خطی: چند متر پایین‌تر از سطح آب‌های نیلگو‏‏ن دریا؛ یک سرزمین کوچک هست که موجودات زنده در آن حیات دارند. اما ناگهان شکارچیان خبیث از راه می‌رسند و سعی می‌کنند با «دینامیت» ماهی‌ها را از بین ببرند. آنها سرزمین زنده زیر آب را هم از بین خواهند برد. شما باید با ابزار «حباب» سرزمین زیر آب را از شر شکارچیان محفوظ نگه دارید و باعث گسترش آن شوید. ولی این همه ماجرا نیست...
مشخصات: برای این بازی 15 مرحله طراحی ابتدایی و یک مرحله بی پایان (endless) شده و سبک امتیاز دهی آن بر اساس میزان مقاومت بازیکن در این مرحله (ثبت رکورد) می‌باشد.
روند بازی: دشمنان با قایق‌های خود به سرزمین ماهی‌ها حمله می‌کنند و بازیکن باید با کلیک موس حباب هایی تولید کرده و دینامیت‌های دشمنان را از موجودات زیر آب دور نگه دارد. اما تعداد حباب‌های ذخیره شده درون مخزن محدود می‌باشد. مرجان‌های کف دریا برای بازیکن حباب هایی را تولید می‌کنند که بازیکن باید با کلیک و نکه داشتن دکمه اسپیس آنها را درون مخزن خود جمع آوری کند. و همچنین جوایزی را که با کشتن دشمنان بدست می‌آورد در جای مناسب استفاده کند.
ویژگی این محصول ارائه یک بازی جذاب در 15 مرحله و سبک بی پایان می‌باشد. همه اجزای این بازی توسط تیم بازیسازی گیلاس طراحی شده و در برنامه نویسی و آرت از هیچ گونه سورس آماده‌ای استفاده نشده است. پلتفورم هدف بازی فقط سیستم عامل ویندوز نبوده و این بازی بر روی همه سیستم عامل‌ها با قابلیت‌های سخت افزاری متوسط قابل اجرا می‌باشد.
تصاویر :
2.7 از 5 امتیاز

0 نقد داور

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)