جزئیات اثر

مخفیگاه شیطان مقاله ارسال شده توسط Saeed Baghery Mahyari ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۲ اثری از :خلاصه داستان به همراه ساختار این بازی مدت‌ها پیش توسط اینجانب تالیف شده.
دانلود مقاله
2.08 از 6 امتیاز
امتیاز کل : 15 /100

1 نقد داور

 • دکتر محمدحسین رضوانی ۱۳۹۳/۴/۲۵ ۲۰:۰۷

  این نوشته به بیان مشخصات بازی رزیدنت اویل می‌پردازد و تاکید آن بیش‌تر بر روی محتوا و داستان بازی است. این اثر برای قرار گرفتن در بخش مقالات مجلات بازی سازی مناسب است لیکن به دلیل آنکه هیچ تحلیل خاصی ارائه نمی‌دهد و صرفا به بررسی داستان بازی می‌پردازد مناسب برای داوری در بخش مقالات این همایش نمی‌باشد.
  اثر به لحاظ ساختاری خوب سازماندهی شده است و در بیان منظور موفق بوده است لیکن به لحاظ قواعد نوشتاری و علمی، نمی‌توان آن را به دلایل زیر مورد داوری موثر قرار داد:
  1- بیان مطلب به صورت داستان گویی است و هیچ تحلیل خاصی توسط خود نویسنده صورت نگرفته است.
  2- از مراجع و رفرنس‌ها استفاده نشده است.
  از نویسنده مقاله، جناب آقای سعید باقری مهیاری به دلیل مشارکت در بخش مقالات این همایش صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم و از ایشان دعوت می‌کنم اگر علاقمند بودند با دانشگاه بازیسازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای ارتباط بگیرند. در سیلابس مقطع کاردانی رشته بازیسازی در دانشگاه بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای، درسی وجود دارد به نام بازی نامه نویسی که به بیان مهارت‌ها و فنون نوشتن داستان بازی می‌پردازد.

4 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)