جزئیات اثر

غیر قابل تصور بازی ارسال شده توسط Devlog Group پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۲۶ اثری از :گروه بازی سازی دِولاگ (devlog)

مجید توکلی (برنامه نویس-طراح بازی)
محمد گروس (فضاسازی-طراح بازی)
علی پاک خو (انیمیشن - برنامه نویس)
درباره اثر :ترسناک‌ترین و متفاوت‌ترین بازی ماجراجویی ایرانی را تجربه کنید !
زندگی "کوروش راد" به تصمیم گیری‌های شما وابسته است !
غیر قابل تصور یک بازی متفاوت ماجراجویی کاملا ایرانی ست که توسط تیم بازی سازی devlog در پنج ماه ساخته شده است. با توجه به سیستم تصمیم گیری بازی، شما میتوانید این بازی را با چندین روش کاملا متفاوت به اتمام برسانید. به طور کلی 3 پایان سینماتیک و کاملا متفاوت برای بازی در نظر گرفته شده است.
در "غیر قابل تصور" زندگی "کوروش راد" را کنترل میکنید. کوروش سال هاست که نویسندگی میکند و به دلیل فشارهای کاری به بیماری "روان پریشی" دچار شده و کابوس‌های وحشتناکی میبیند. به دلیل حال افسرده‌ی کوروش، همسرش تینا او را تنها میگذارد و قادر به ادامه‌ی زندگی با یک شخص روان پریش نیست!
اتفاق‌های غیر قابل تصوری برای کوروش رخ میدهد و این شمایید که باید با تصمیم گیری هایی که بر روی بازی اثر میگذارند، روند داستانی و گیم پلی بازی را کنترل کنید. آیا کوروش به زندگی شخصی اش با تینا باز میگردد یا ترجیح میدهد تنها زندگی کند ؟ آیا کوروش موفق به مبارزه با بیماری روان پریشی خواهد شد یا نمیتواند این بیماری را ریشه کن کند ؟ آیا کوروش که عاشق شغل نویسندگی خودش هست بخاطر بیماری این شغل را کنار میگذارد یا با آن دست و پنجه نرم میکند ؟ و ده‌ها سوال دیگر که قسمت اول "غیر قابل تصور" مقدمه ای برای بیان آن‌ها خواهد بود و نتیجه‌ی داستان و حتی روند بازی کاملا وابسته به تصمیم گیری‌های شما در بازی می‌باشد، بنابراین به تصمیم گیری‌های خودتان در بازی دقت کنید.

مشخصه‌های اصلی بازی :
- تصمیم گیری هایی که بر روی داستان و روند بازی تاثیر میگذارند
- داستان جذاب
- کیفیت گرافیکی بالا در کنار اجرای روان
- دوربین سینماتیک
و ...

لینک کافه بازار:
https://cafebazaar.ir/app/com.DevLog.Undreamed/?l=fa
تصاویر :
4 از 4 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)