جزئیات اثر

هشتمین حمله 2 بازی ارسال شده توسط امیررضا انواری پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۲۷ اثری از :مدیر استودیو: حسین مزروعی
مدیر پروژه: میثاق آقاخانی
طراح بازی و تجربه کاربری: امیررضا انواری
طراح سیستم و محیط بازی: سید محمد حسینی
مشاور پروژه و برنامه نویس سمت سرور: سید مسعود پزشکزاده
کارگردان هنری و طراح رابط کاربری: حمید راست قلم
برنامه نویس ارشد: محمد شمس
طراح سه بعدی و برنامه نویس: سید محمد حسینی
مهندس صدا: محمد شمس
طراح کاراکتر و کمیک: نجمه طاهایی
مدیر روابط عمومی : مهسا علیشاهی
درباره اثر :خرمشهر در محاصره نیروهای دشمن قرار گرفته و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می‌شود. بخش زیادی از شهر به ویرانه ای بدل گشته که دیگر نشانه ای از زندگی در آن نیست. خیابان‌های خرمشهر پر شده از بوی خون مردم بی گناهی که به جرم دفاع از میهن خود به خاک و خون کشیده شده اند. مردم همه اسلحه به دست شده اند و با جمعیت کم خود جلوی ارتش تا بن دندان مسلح دشمن ایستادگی می‌کنند. ارتش مهاجم قول داده بود یک روزه خرمشهر را به تصرف خود در آورد، اما هرگز فکر نمی‌کردند با چنین دفاع جانانه ای از سمت مردم مواجه شوند. محمد جهان آراء همراه چند نفر از آخرین رزمندگان باقیمانده در روزهای پایانی قبل از سقوط خرمشهر با تجهیزات محدودی که داشتند جلوی دشمنان ایسادگی کردند و در مناطقی آنها را عقب راندند.

بازی هشتمین حمله 2 (دفاع از خونین شهر) در ادامه بازی پرطرفدار هشتمین حمله، به روایت داستانی از روزهای خونین خرمشهر می‌پردازد و شما در نقش یکی از رزمندگان ایرانی در مقابل ارتش دشمن به دفاع از شهر می‌پردازید و با تجهیزات و اسلحه‌های متنوع نباید اجازه دهید شهر به تصرف دشمن در آید.

هشتمین حمله 2 یک بازی تیراندازی در سبک Shoot them up است و با گرافیک 3 بعدی خیره کننده خود، اسلحه‌های متنوع و تجهیزات کمکی یک بازی جذاب و با کیفیت بازی‌های جهانی است که شما را تا مدت‌ها درگیر خود می‌کند. رابط کاربری کم نظیر همراه با جزئیات فراوان نیز شما را مطمئن خواهد کرد که با یکی از بهترین بازی‌ها در این سبک روبرو هستید.

دشمنان نیز از تنوع و هوش مصنوعی بالایی برخوردار هستند و اضافه شدن هلیکوپتر نیز جذابیت ویژه ای به آنها افزوده است، همین موضوع باعث شده بازی چالش‌های جذابی برای بازیکنان فراهم کند و استراتژی‌های موثر در بازی نیز هر کدام تاثیر متفاوتی در بازی خواهند داشت.

شک نکنید با بهترین بازی در سبک محبوب هشتمین حمله روبرو هستید و همین حالا به رایگان می‌توانید آنرا نصب کنید.

ویژگی‌های خاص بازی هشتمین حمله 2:

+گرافیک 3 بعدی خیره کننده و کم نظیر

+اسلحه‌ها و تجهیزات کمکی متنوع و جذاب

+کمیک استریپ و روایت داستانی عالی

+ رابط کاربری زیبا همراه با جزئیات مناسب

+جلوه‌های صوتی و تصویری بسیار زیبا

+ گیم پلی جذاب و هیجان انگیز

+ صداگذاری واقعی در محیطی

+ اجرا بروی انواع گوشی‌ها + رقابت با دیگر بازیکنان در جدول امتیازات

منتظر بروزرسانی‌های جدید بازی هشتمین حمله 2 باشید…

کلمات مرتبط:

اکشن، جنگی، نبرد، سرباز، اسلحه، تفنگی، تیراندازی، مبارزه ای، اول شخص، گرافیک، سه بعدی، رقابتی، هیجان انگیز، دفاع مقدس، خرمشهر، جنگ تحمیلی
تصاویر :
دانلود بازی
0.67 از 3 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)