جزئیات اثر

قوشمه بازی ارسال شده توسط علی شیرزادی پلتفرم ها : آیفون ارسال شده در :۱۳۹۵/۹/۱ اثری از :گلا استودیو درباره اثر :قوشمه (به معنی بازیگوش) موجودی است که در یک جنگل بلوطی به همراه موجودات دیگر زندگی می‌کند . قوشمه دارای عواطف و نیاز‌هایی است و کاربر موظف است آنها را در مواقع مشخص برآورده کند. در بازی محیط‌های زیادی وجود دارد که کاربر باید برای مدیریت بهتر بازی با همه‌ی محیط‌ها در تعامل باشد. سعی شده در هرکدام از محیط‌‌ها یک مینی گیم طراحی شود. در تعدادی از این مینی گیم‌ها قوشمه به قسمت‌های دیگری از جنگلی که در آن زندگی می‌کند می‌رود.
یکی از ویژگی‌های جالب بازی سیستم تغییر فصل است ، به گونه ای که با تغییر هر فصل برخی ویژگی‌ها و نیازهای شخصیت بازی تغییر می‌کند ، مثلا در فصل زمستان قوشمه به لباسهای گرم احتیاج دارد . همچنین چرخش شب و روز بازی مانند چرخش شب و روز دنیای واقعی است .
قوشمه علاقه‌ی زیادی به لباسهای محلی و غذاهای سنتی دارد به همین منظور درون آشپزخانه او محلی برای پختن غذاهای مختلف وجود دارد . می‌توانیم به قوشمه صحبت کردن یاد بدهیم تا در شرایط مختلف بازی با ما صحبت کند .
از ویژگی‌های دیگر بازی ، ورزش کردن ، انجام رقص‌های محلی و شیرین کاری قوشمه است .در بازی سعی شده که تا جای ممکن از عناصر بومی استفاده شود و به طور نامحسوس الگوهای درست زندگی آموزش داده شود.
با مراقبت صحیح از قوشمه لول بازی افزایش پیدا کرده و یک سری از توانایی‌های قوشمه فعال می‌گردد و آیتم‌های جدید فعال می‌شوند .
بازی هم اکنون در مرحله خطا یابی و پولیش نهایی است.
لینک ویدیوی بازی :
http://www.aparat.com/v/xtOvX/%D9%82%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%87
تصاویر :

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)