جزئیات اثر

شکار اسکلت بازی ارسال شده توسط مهدی نیازی پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۸ اثری از :مهدی نیازی درباره اثر :شرح کار :
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، پیوند نزدیکی میان فناوری، بازی و دنیای واقعی برقرار شده است. یکی از این پیوندها، تکنولوژی واقعیت افزوده (Augmented Reality) است که با ورود تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند، پا به عرصه وجود گذاشته است. تکنولوژی واقعیت افزوده به دلیل نوین بودن و جذابیتی که در نوع عملکردش دارد می‌تواند برای تمامی افراد در هر رده سنی بسیار جالب باشد. بازی "شکار اسکلت" نیز ایده استفاده از واقعیت افزوده در بازی‌های موبایلی را مطرح می‌کند. در این بازی می‌بایست اسکلت هایی که در محیط ظاهر میگردند را در کمترین زمان ممکن نابود کنید و بهترین رکورد زمانی را بدست آورید. این بازی با استفاده از دوربین گوشی (یا تبلت) و یک الگوی تصویری از پیش تعریف شده، در محیط واقعی انجام می‌پذیرد. به این صورت که پس از نصب و اجرای بازی، بصورت خودکار دوربین گوشی شما فعال می‌گردد و با نگه داشتن دوربین در مقابل الگوی از پیش تعریف شده، اسکلت‌ها نمایان می‌گردند. (جهت آشنایی بهتر با بازی، دو فایل ویدئویی از نحوه عملکرد آن تهیه گردیده است)
http://s5.picofile.com/file/8120382842/Outside_of_the_game.mp4.html
http://s5.picofile.com/file/8120383926/Inside_of_the_game.mp4.html

نکاتی راجع به این بازی:
- بازی "شکار اسکلت" به طور اختصاصی برای این جشنواره تهیه گردیده و در حال حاضر در هیچ یک از مارکت‌های اندرویدی جهت دانلود قرار داده نشده است. لذا تا تکمیل شدن نسخه نهایی آن، از قرار دادن لینک دانلود برای عموم معذور می‌باشم. (در نسخه نهایی، افکت هایی برای جذابیت بازی اضافه خواهد گردید)
- با توجه به اهداف اصلی جشنواره که تاکید بسیاری بر روی خلاقیت و ایده پردازی در ساخت بازی‌ها دارد، در این بازی سعی شده است تا از بالاترین تکنولوژی ابزارهای هوشمند که خلاصه می‌شود در مبحثی به نام "واقعیت افزوده" استفاده گردد.
- از قابلیت‌های تکنیکی برنامه می‌توان به تشخیص تصاویر سیاه/سفید (که نمونه آن در فایل ویدئویی ارائه گردیده است) اشاره نمود.
- حداقل نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری برای اجرای بازی:
Android Version 2.3.1
CPU 1 GHz
Support OpenGL 2
تصاویر :
3.93 از 15 امتیاز

0 نقد داور

6 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)