جزئیات اثر

برکه قوریاغه ها بازی ارسال شده توسط م پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۱/۱۳ اثری از :سیدمصطفی میرجمال الدین ، امین طوسی درباره اثر :بازی برکه قورباغه هاکه در 8 فصل و 40 مرحله تدوین گردیده است ازجمله بازی‌های تفننی و سرگرمی موبایل « پلتفرم آندروید » شمرده می‌شود. تولید این بازی از مرداد ماه سال 92 شروع و آذرماه سال جاری به پایان رسیده است.
قورباغه‌های زبل و باهوش با هم قرار می‌زارن تا بتونن شما را فریب بدن.اونا همواره در حال جابجایی وتغییرمکان خودشون هستن تا شما قورباغه واقعی رو تشخیص بدید.فضای شاد و پرانرژی بازی ، شما رو درراستای پیشبرد مراحل راهنمایی می‌کنه
تصاویر :
1.29 از 14 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 45 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 53.33 /100
امتیاز فنی : 56.67 /100

3 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۱ ۲۱:۰۷

  سلام آقای میرجمال الدین خسته نباشید.
  بازی روی تبلت یک مقدار مشکل دارد و نصف صفحه‌ی ابتدای بازی سیاه رنگ می‌شود و لیست سازندگان بازی هم اصلا نمی‌آید و سیاه رنگ است. اما روی تلفن‌های همراه مشکلی نداشت که خوب احتمالا بازی را فقط بر روی گوشی‌ها بهینه‌سازی کردید.
  تعداد مراحل بازی به اندازه بود، چون بیش‌تر از آن باعث تکراری شدن بیش از حد می‌شد.
  پروانه‌ای که در هنگام بازی به طرف راست حرکت می‌کند، در آخر ثابت می‌شود و فقط در جا می‌زند، می‌توانید تعداد پروانه‌ها را بیش‌تر و آن‌ها را از صفحه خارج کنید و تعداد دیگری به صورت تصادفی داخل کنید.
  می‌توانستید با اضافه کردن تعداد برگ‌ها و قورباغه‌ها به مراحل بازی بیافزایید.
  محیط‌های بازی شاد و سرزنده هستند و اگر کوچک‌تر بودند و جزییات بیش‌تری داشتند خیلی جذاب‌تر می‌شد.
  می‌توانستید از موسیقی‌های ملایم و گوش‌نوازی هم به جای صدای پشت سر هم قورباغه‌ها استفاده کنید.
  کلا خیلی ایده هست که می‌توانید روی بازی سوار کنید و بازی را جذاب‌تر کنید.
  انشالله موفق باشید

 • امیر گلخانی ۱۳۹۳/۴/۱۶ ۱۹:۰۷

  این که به صورت تخصصی به سراغ بستری مانند اندروید رفتید شایسته تقدیر است؛ دوستان به تفضیل به بیان مشکلات و همچنین نکات مثبت پرداختند. به امید بر طرف شدن مشکلات در نسخه‌های بعدی بازی.

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۲۲:۰۷

  استفاده از پلتفرم اندروید برای بازی یکی از متفاوت‌ترین کارهای این جشنواره است که بسیار جالب و شایسته است. بازی به جز برخی از مشکلات فنی که آقای نوری ذکر کردند مشکل خاصی ندارد و شاید یکی از معدود مشکلات آن شباهت نسبی مراحل به یک‌دیگر و در نتیجه تکراری شدن بازی بعد از مدتی باشد. با اضافه شدن بخش‌ها و چالش‌های متفاوت به بازی مطمئنا شاهد اثر متفاوتی خواهیم بود. خسته نباشید

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)