جزئیات اثر

صحرانبردان بازی ارسال شده توسط محسن پیری زاده پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۵/۹/۱ اثری از :برنامه نویس، طراح مراحل، آرت: محسن پیری زاده درباره اثر :* "صحرانبردان"، یک بازی استراتژیک دوبعدی برای دستگاه‌های اندروید با گیم پلی متفاوت و نوآورانه نسبت به بازی‌های استراتژیک امروزه موبایل می‌باشد که روایت متفاوتی از نبردهای دوره زمانی جنگ‌های صلیبی را بازگو می‌کند.
* به طور کلی بازی شامل سه بخش اصلی نبرد آزاد، بخش داستانی و بخش نبردهای آنلاین به همراه چند بخش فرعی مانند تالار مشاهیر، حجره و... می‌باشد.
* در بخش نبرد آزاد سعی شده است با ایجاد مراحل متنوع در موقعیت‌های مکانی متفاوت از بصره و قاهره گرفته تا اورشلیم و بورت سودان حس واقعی نبرد‌های صلیبی به گیمر القا شود. همچنین در بخش داستانی، به مقطع بسیار مهمی از دوران جنگ‌های صلیبی یعنی مبارزات صلاح الدین ایوبی در طی حدود 30 مرحله پرداخته شده است. در بخش آنلاین نیز گیمرها با استراتژی‌های متفاوت خود به مبارزه با یکدیگر و ارتقای رتبه خود در رنکینگ فرماندهان خواهند پرداخت.
* با وجود اینکه ساخت بازی "صحرانبردان" تا به امروز حدود یک سال زمان برده است، اما هنوز بخش آنلاین بازی به طور کامل توسعه نیافته است اما سایر بخش‌ها به طور کامل پیاده سازی شده اند.

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)