جزئیات اثر

نبرد سرخ بازی نامه ارسال شده توسط رضا حیدری شلمزاری ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۶ اثری از :رضا حیدری درباره اثر :داستان بازی نبرد سرخ
بازی در سطح اکشن
بخش شبکه:
در خود بازی می‌توان به صورت شبکه با یکدیگر بازی کرد و با هم صحبت کرد در اینجا یکی فرمانده می‌شه و به بقیه دستور می‌ده تا به کمک راهی که فرمانده میده به جلو حرکت کنید(نحوه جا گیری افراد (در برجکها و در راه) و تک تیراندازها و نحوه ورود به پادگانها به عهده فرمانده است) و با استفاده از جی پی اس به انها دستور بده
افراد به دو گرو تقسیم می‌شوند منافقین و پرچم داران شما اگر پرچم دار هستید باید به اردوگاه انها رفته و پرچم را نصب کنید و یا انجا را منفجر کنید و گروه دوم باید از کار شما جلو گیری کنند و نگذارند شما پرچم را نصب کنید. (نحوه جا گیری افراد (در برجکها و در راه) و تک تیراندازها و نحوه ورود به پادگانها به عهده فرمانده است)
تصاویر :
1.82 از 20 امتیاز
امتیاز کل : 25 /100

2 نقد داور

  • کسرا کریمی طار ۱۳۹۳/۴/۲۰ ۲۰:۰۷

    نویسنده بدون هیچ توضیح خاصی وارد داستان میشه. در مورد شخصیت‌ها ، سلاح‌ها ، شیوه پیشروی و خیلی چیزهای دیگر صحبت نمی‌کند. تنها در بعضی صحنه‌ها که حالت ست پیس دارند ، توضیح داده شده. در حقیقت این بازینامه از چند منظر مشکل داره. اول اینکه بازینامه نیست. اون چارچوب‌ها رو به صورت کامل رعایت نکرده و در ضمن از نظر شخصیت پردازی هم در سطح ضعیفی قرار داره.

  • سید طه رسولی ۱۳۹۳/۴/۲۲ ۱۷:۰۷

    صرف این که یه ایده تو ذهن آدم خیلی خوب و درخشانه دلیل نمی‌شه که حتما قابل پیاده سازی باشه. قطعا شما موقع نوشتن این بازی نامه داشتی تک تک سکانس‌های بازی رو تو ذهنت بازی می‌کردی. اما این چیزی که روی کاغد نوشته شده خیلی نامنظم و مبهمه. حتا سبک بازی رو ازش نمی‌شه فهمید (که مثلا اول شخصه یا سوم شخص). البته غلط‌های فاحش املایی و دستوری هم بی تاثیر نیستن.
    نوشتن قواعد و قوانینی داره که حداقلش اینه که بتونید دستور زبان فارسی رو تور نوشته هاتون رعایت کنین و به زبان عزیزمون احترام بگذارین. تغییر کردن فاعل و راوی در یک جمله از سوم شخص به اول شخص مفرد و سپس دوم شخص جمع و بعد اول شخص جمع باعث می‌شه که خواننده نتونه منظور شما رو بفهمه. همچنین توصیه می‌کنم کتاب و مجله (نه وبلاگ و پست فیس بوک!) فارسی بخونین تا غلط‌های املایی فاحشی مانند مقعر یا مقتصات رو که اشک به چشم هر فارسی زبانی می‌باره نداشته باشین. زبان فارسی ابزار نوشتن هر چیزی (ازجمله بازی نامه س) و وقتی نتونین از ابزار درست استفاده کنین هیچوقت نمی‌تونین محصول درستی داشته باشین.

32 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)