جزئیات اثر

لیموشیرین بازی ارسال شده توسط سامان کاظمی پلتفرم ها : آیفون ارسال شده در :۱۳۹۸/۲/۷ اثری از :لکسیپ گیمز درباره اثر :همه چی از یه اتفاق ساده شروع شد ! وقتی که کل کتابخونه به هم ریخت و تمام حروف با هم قاطی شد ! حالا وقت اینه که شما حروف و کلماتو کنار هم در کتاب‌ها بچینید تا حکایت‌های قدیمی دوباره زنده بشن !حکایت هایی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارند !

کلمه بازی یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌ها برای ما ایرانی هاست ، در کنار اون ما ایرانی‌ها از زمان‌های قدیم علاقه زیادی به شنیدن داستان و حکایت داشتیم . از نمایش‌های تخت حوضی تا داستان سرایی‌ها و نقالی‌های قدیمی ... ما سعی کردیم در لیموشیرین این دو سرگرمی جذابو در کنار هم قرار بدیم ! تا اوقات خوب و البته مفیدی رو با هم سپری کنیم !

لیموشیرین ، که شاید در نگاه اول یک بازی ساده و تکراری از کلمات باشد ، اما بعد از چند دقیقه بازی متوجه میشوید که با یک بازی کلمات متفاوت‌تر از گذشته روبرو هستید .شاید مهم‌ترین تفاوت لیموشیرین بخش داستان سرایی آن باشد !چیزی که تا امروز در بازی کلمات دیده نشده به خصوص که لیموشیرین دست روی حکایت‌های قدیمی پارسی از مثنوی مولوی ، گلستان سعدی و ...گذاشت است .

بازیکن با پایان هر فصل میتواند یکی از صندوق‌های قدیمی بازی که حکایتی درون خود دارد را فعال کند .حکایت‌ها در قالب تصاویر طنز و شخصیت هایی جذاب با دوبله و صداگذاری متناسب طراحی شده که نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان را نیز جذب خود میکند که هدف اصلی لکسیپ از این حکایت‌ها آشنایی کودکان و نسل جدید با ادبیات کهن ایران میباشد .
تصاویر :
5 از 2 امتیاز

0 نقد داور

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)