جزئیات اثر

JOLDARE بازی ارسال شده توسط عادل سلیمی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۳/۲/۳۰ اثری از :عادل سلیمی درباره اثر :این بازی یک بازی فکری است که کاملا از یک ایده‌ی جدید استفاده می‏کند.
شما نقش یک تعمیرکار را دارید . و برای تعمیر کیت‌های خاصی باید از چرخاندن اهرم هایشان استفاده کنید.
کار کلی شما در بازی چرخاندن اهرم‌های متصل به هم (از انواع مختلف) به نحوی است که انتهای آخرین اهرم به جایی که مشخص شده است وصل شود.
چرخاندن اهرم‏ها نیز به وسیله‌ی Drag & Drop انجام می‏شود.
در هر قسمت از بازی برای اینکه کاربر کاملا از نحوه‌‏ی انجام بازی آگاه باشد یک فیلم آموزشی به او نمایش داده می‏شود .
همچنین برای جذابیت بیشتر بازی یک کارکتربا شکل و شمایل فانتزی قرار‏داده شده که آموزش‏های لازم بازی را توضیح بدهد.
تا این قسمت فرم کلی بازی توضیح داده شد.
بازی از 9 قسمت تشکیل شده .
شما برای این که از هر قسمت بازی به قسمت بعدی بروید باید XP جمع کنین (که همان "تجربه" است)
جمع کردن XP از دو راه امکان پذیر است
1) تعمیر کیت هایی که در صفحه‌ی اصلی بازی هستند
2) گرفتن سفارشات دیگر
قسمت دریافت سفارشات
در این بازی یک قسمت ترتیب داده شده که درآن شما می‏توانید کیت‌های دیگری را برای تعمیر دریافت کنید.به این صورت که شما درجه‌ی سختی و تعداد اهرم‌ها را مشخص کرده و دکمه "جست‌وجو" را می‏زنید. در این حالت کامپیوتر بر اساس کدهایی که برایش تعیین شده یک کیت در اختیار شما قرار می‏‌دهد .گزینه‌های مربوط به درجه‏ی سختی با تعمیر کردن کیت‌های بیشتر از صفحه اصلی ، افزایش می‌یابند. و هر کدام به اندازه‌ی متناسبی XPاضافه خواهند کرد.(این را هم مطمئن باشید که کیت ارائه شده حتما قابل تعمیر است)
رکورد زنی
در هر کدام از کیت‌ها (که مربوط به صفحه‌ی اصلی بازی هستند) بر اساس تعداد حرکات انجام شده به شما مدال طلا ،نقره و یا برنز داده می‌شود(که هر کدام به میزان مشخصی XP اضافه خواهند کرد). و همچنین تعداد حرکات شما بعد از تعمیر کیت ثبت شده و شما می‏‌توانید بعدا دوباره برگردید و رکورد بزنید.(رکورد قبلی شما با نگه داشتن نشانگر موس روی کیت‏ها دیده می‏شود). در هر کدام از کیت‏ها عددی به عنوان (Least Moves) قرار داده شده که حداقل تعداد حرکات ممکن برای تعمیر کیت را نشان می‏دهد. اگر شما به این عدد دست پیدا کنید در کنار مدال طلا یک تیک سبزرنگ نیز نمایان می‌‏شود.
تصاویر :
2 از 3 امتیاز

0 نقد داور

3 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)