جزئیات اثر

نبرد1 بازی ارسال شده توسط هادی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۱۴ اثری از :طراحی مرحله و برنامه نویس : هادی نجار درباره اثر :با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان.امیدوارم با انگیزه‌ای قوی سال جدید رو شروع کرده باشید.
بازی حال حاضر محصول نوروز 93 هستش که البته به تنهایی مسئولیت کل کاراش رو بر عهده گرفتم.
بازی دو نفره هستش.به این صورت که یک نفر هدایت کاراکتر آبی و دیگری هدایت کاراکتر قرمز را بر عهده می‌گیرد. سپس این دو نفر با امکاناتی همچون کلت ,وینچستر,حفاظ گذاری و قابلیت تی ان تی باید نسبت به از میان بردن حریف خود اقدام کنند. سمت چپ کیبورد مختص کاراکتر قرمز و سمت راست نیز مختص کاراکتر آبی است. البته در راهنمای داخل خود بازی کلیدهای مختص به هر کاراکتر مشخص شده است.به طور کلی فقط این رو بگم که بازی فقط به صورت دو نفره قابل انجام بوده و پلتفرم فعلی ای که بازی در اون قابل اجراست ویندوز و HTML5 هست.
از نرم افزارهای کمکی مورد استفاده می‌تونم به اسنگیت,فوتوشاپ و.. اشاره کنم.همونطور که گفتم چون بازی دو نفره هستش هیچ گونه محدودیت زمانی نداره.و میتونه شما رو ساعت‌ها سرگرم کنه.بازی دارای چهار مرحله با حال هوای مختلف اما با امکانات تقریبا مشابه است.که البته برای جا به جایی بین مراحل مختلف می‌تونید از کلید‌های تابعی f1,f2 و.. استفاده کنید.برای آشنایی بیشتر باز هم توصیه می‌کنم که به راهنمای بازی که در منوی اولیه بازی قرار گرفته توجه کنید.
موتور مورد استفاده برای ساخت این بازی گیم میکر استدیو(GM: Studio) هست که همونطور که می‌دونید با اضافه شدن قابلیت‌های جدید به این موتور متاسفانه یا خوشبختانه امکانات هلویی قبلی از بین رفته و دست و پای آدم رو می‌بندد.یا حداقل برای دسترسی به خیلی از چیزها باید کدنویسی انجام بشه.که امیدوارم تو نسخه‌های بعدی این وضعیت بهتر بشه.امیدوارم از بازی لذت ببرید
به دلیل راحتی در دانلود حجم پایین در نظر گرفته شده است.به همین جهت کیفیت نهایی بسیار بیشتر از ویدئوست که از عکس‌ها مشخص است.
لینک ویدئوی بازی :
http://uplod.ir/7oxjfxdmiltf/Preview1.mp4.htm
تصاویر :
دانلود بازی
1.86 از 7 امتیاز

0 نقد داور

4 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)