جزئیات اثر

Battery Power بازی ارسال شده توسط مهدی ربیعی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۲/۱۸ اثری از :سازنده بازی » مهدی ربیعی
موتور ساخت بازی » Unity
سبک بازی » ادونچر
درباره اثر :راهنمای بازی :
WSAD : کلیدهای حرکت
Left Ctrl : شلیک کردن (از راه نزدیک)
Space : پرش فقط در سکو‌های زرد رنگ
E : فعال سازی دکمه‌ها Battery Power یک بازی ایرانی ادونچر و با ایده نسبتآ جدید است که هدف شما در این بازی جابجا کردن سکو‌ها به وسیله شارژی که با باطریهایی سبز و قرمزی که پیدا میکنید انجام می‌شود و همینطور که به مراحل جلو‌تر بروید کارتان سختر می‌شود. همچنین به وسیله تفنگی که دارید می‌توانید دشمنهای سر راه را نابود سازید همچنین قابل به ذکر است این بازی در جشنواره تهران مقام بهترین بازیهای مستقل رو کسب کرده است.
تصاویر :
دانلود بازی
1.88 از 8 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 43.33 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 35 /100
امتیاز فنی : 27.67 /100

3 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۴ ۱۳:۰۷

  سلام آقای ربیعی خسته نباشید.
  شما که بازی را کاملا انگلیسی درست کردید، خیلی دقت هم بکنید که کلمات را درست بنویسید. پایین صفحه نوشتید: Disigne Bye که درست آن Designed by هست. اگر بازی برای خارج از کشور ارسال شود، این‌ها برای‌شان خیلی اهمیت دارد.
  دوربین بالا به پایین بازی خیلی کنترل کاراکتر را دشوار کرده است.
  کلید E برای تعامل با محیط مشکل دارد و گاهی با فشردن آن هیچ عملی صورت نمی‌گیرد.
  برای شلیک آموزش داده نشده است که باید از چه کلیدی استفاده کرد و گیمر مجبور است تک تک کلیدها را فشار دهد تا متوجه آن شود.
  از مراحل 5 به بعد سختی بازی سیر صعودی خیلی تندی را پیش می‌گیرد که گیمر هرچه دوست دارد تفکر کند و ادامه دهد زاویه‌ی بد دوربین از این کار جلوگیری می‌کند.
  استفاده از ترک‌های بیش‌تر برای موسیقی بازی و جلوگیری از تکراری شدن و بستن صدای اسپیکر توصیه می‌شود.
  انشالله موفق باشید

 • محمد طالبیان ۱۳۹۳/۴/۱۸ ۱۷:۰۷

  وجود باگ عملا در بخش هایی بازی را غیر قابل اجرا می‌کند

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۴/۳۱ ۱۹:۰۷

  عدم پیاده‌سازی درست ایده کمی به بازی صدمه زده است. دوربین شاید دقیقا به درد این بازی نخورد و اگر به‌صورت ایزومتریک بازی دنبال می‌شد با گیم‌پلی روان‌تر و جذاب‌تری روبرو بودیم. مشکلات فنی نیز مانند عمل نکردن دکمه‌ی E به سایر مشکلات بازی دامن زده است. ممنون و خسته نباشید

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)