جزئیات اثر

بوم (بازی آنلاین و ۲نفره) بازی ارسال شده توسط بهنام کاشانی پلتفرم ها : آیفون ارسال شده در :۱۳۹۵/۹/۳۰ اثری از :بهنام کاشانی ، فرزادفرازمند ، سجاد سلطانی، صودابه امیر اکبری ، هاشم ابونجمی، شایان آریان و بسیاری از دوستان که در این مسیر ما را یاری کردند درباره اثر :عناوین مختلف بازی موبایل، این روزها میهمان اکثر تلفن‌های همراه و تبلت‌ها هستند و کمتر کسی را میتوان یافت که حداقل یک نمونه بازی را در اوقات فراغت خود انجام ندهد. بازی آنلاین و دو نفره را میتوان جزو پر طرفدارترین سرگرمی‌های امروزی به شمار آورد به خصوص اگر جنبه رقابتی آن، زیاد باشد. تاکنون عناوین متعددی در این سبک تولید شده اما ترکیب هنر نقاشی با بازی معمایی همراه با یک رقابت سالم و دو نفره، میتواند بسیار جالب باشد و علاوه بر آن اگر این سبک بازی از سوشیالیتی و ارتباط کاربران مانند چت و گفتگو نیز بهره ببرد باعث طول عمر بالای بازی کنان و رقبت بیش از پیش آنها شود که تمامی این موراد را می‌توان در بازی بوم به شکل بسیاری خوبی در کنار هم دید.

داستان اینه که اینبار شما باید یه موضوع جذاب از بین هزاران موضوعی که وجود داره رو نقاشی کنید و همبازی شما که اون سمت خط منتظره اون تصویر رو ببینه و بین حروفی که داره حدس بزنه داستان چیه و قطعا هر کس با هوش‌تر و خلاق‌تر باشه امتیاز و سکه بیشتری میگیره !

اما این همه داستان نیست ! این بازی آنلاین ، هم زمان ، و اجتماعیه ! یعنی میتونی بازی کنی با آدمای جدید آشنا بشی تو رده بندی‌ها خودتو بکشی بالا و البته با اونا گپ بزنی و چت کنی و کلی امکانات دیگه که مجموعه ایدک که سازنده بازی‌ها و برنامه‌های بسیار معروفی هست با بیش از یک سال تلاش برای شما پیاده سازی کرده و شما می‌تونید به رایگان و فقط با ۸ مگابایت نصبش کنید و لذتش رو ببرید !

⭐ بوم یک پرچمدار ایرانیه به سوی بازار جهانی که برای اولین بار برای هموطنان عزیزمون منتشر شده چون معتقدیم اونها لایق بهترین‌ها هستند.

هر بازی ۲ راند داره که یه بار تو نقاش میشی و باید تو اون دسته ای که دوست داری یک کلمه که کامپیوتر میده رو نقاشی کنی و دوستت رو راهنمایی کنی که حدس بزنه و راند بعد دوستت نقاشی می‌کنه و تو حدس میزنی که داستان از چه قراره و این ما بین کلی اتفاق باحال و خنده دار میوفته مثلا اینکه من موز و یه شکلی میکشم بچه‌های دیگه یه شکل دیگه :))

یه رده بندی کامل داری که با هم شهری‌ها و هم محله ای‌های خودت و با کل ایران و حتی دنیا جدا جدا می‌تونی رقابت کنی و ببینی کی بالاتر از همه نشسته !

و البته مسابقه نقاش برتر هم هست که هر ماه نقاشی هایی که ارسال میشن تو مسابقه شرکت می‌کنن و بهترین نقاشی‌ها مشخص میشن !
تصاویر :

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)