جزئیات اثر

کبریت بازی ارسال شده توسط مهدی کهریزی پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۸/۳/۲۲ اثری از :سندیکای خلاقیت و بازی‌سازی مافیو یک تیم مستقل می‌باشد که زبان رسمی آن‌ها اسپرانتو می‌باشد؛ کبریت اولین عنوان منتشر شده از سوی این تیم بوده است. درباره اثر :کبریت اولین عنوان تولید شده از سوی سندیکای خلاق بازی‌سازی مافیو می‌باشد.این عنوان در سبک معمایی و پازل برای مخاطبین +12سال تولید شده است.
کبریت در تاریخ یکم فروردین ماه سال جاری برای کاربران آندروید در کافه بازار در دسترس قرار گرفت، بازی به صورت رایگان بوده اما از پرداخت‌های درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند.
در کبریت معماهای مختلفی برای کاربران در نظر گرفته شده که شامل معماهای آسان و سخت می‌باشد. معماهای در نظرگرفته شده برای کاربران شامل معماهای مختلف ریاضی و هندسی می‌باشد که کاربران می‌توانند با تَپ کردن بر روی چوب کبریت‌ها و تغییر مکان آن‌ها در صفحه بازی به حل معماها بپردازند.

کاربران عزیز می‌توانند مافیو را با نام کاربری Mafio_ir در شبکه‌های اجتماعی(تلگرام،اینستاگرام و توییتر و وبسایت مافیو) دنبال کنند، همچنین برای ارتباط با مافیو می‌توانید با آیدی @Mafio_support در تلگرام در تماس باشید.
تصاویر :
دانلود بازی
5 از 2 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)