جزئیات اثر

Live TV Tycoon بازی ارسال شده توسط یاسمن فرازان پلتفرم ها : آیفون ارسال شده در :۱۳۹۵/۹/۲۹ اثری از :برنامه نویسان:
سینا جلالی
نرگس فرازان
علی ارشادیان
محمد صادق هویت طلب برومند

طراح هنری:
ریحانه آل‌شیخ

طراح بازی:
یاسمن فرازان
درباره اثر :تا حالا شده دلتون بخواد یه شبکه تلویزیونی داشته باشید تا هر چی خواستید توش پخش کنید؟ در بازی Live TV Tycoonشبکه تلویزیونی خودتون رو مدیریت کنید و به همه یاد بدید که یه شبکه‌ی واقعی یعنی چی! هر برنامه ای دوست دارید بسازید، استودیوهای مختلف خودتون رو داشته باشید و ارتقاشون بدید، متخصصین مختلف استخدام کنید، ویدئوی برنامه‌هاتون رو خودتون بسازید و شبکه‌اتون رو ارتقا بدید. در نهایت با شبکه‌های دیگه رقابت کنید تا محبوب‌ترین شبکه بین همه‌ی بینندگان شوید.

بازی Live TV Tycoon شبیه سازی است از تجربه‌ی مدیریت یک شبکه‌ی تلوزیونی برای پلتفورم اندروید و iOS. در این بازی شما نقش مدیر برنامه‌ی یک شبکه‌ی تلوزیونی نوپا را بازی خواهید کرد که وظیفه‌ی او ساخت برنامه‌هایی با کیفیت و برنامه‌ریزی برای پخش آن‌ها در زمان مناسب است. زمان بازی به صورت مداوم در حال جلو رفتن و پخش کردن برنامه هایی است که برای نمایش در جدول برنامه‌ها قرار داده شده‌اند. به همین خاطر Live TV Tycoon هم المان‌های بازی Idle و هم المان بازی‌های Tycoonرا داراست.
خرید و استفاده از آپگریدهای مختلف، خرید برنامه‌های متنوع از بازار و یا ضبط برنامه‌ها، پر کردن جدول پخش شبکه با برنامه‌های تلوزیونی مناسب، انتخاب زمان مناسب برای پخش تبلیغات در شبکه، بررسی وضعیت تماشا شدن برنامه‌های روز قبل، تنها بخشی از وظایف یک مدیر شبکه در Live TV Tycoon هستند. علاوه بر همه‌ی این‌ها می‌توانید انیمیشن هر کدام از برنامه‌هایتان را خودتان کارگردانی کنید و بسازید.
به مرور و با پیشروی در بازی می‌توانید در رده‌بندی‌های آنلاین بازی سطح شبکه‌تان را بالا برده و اعتبار بدست آورید تا به این ترتیب قراردادهای بهتری امضا کنید که با انجام آن‌ها حسابی سود خواهید کرد. هر قرارداد ماموریتی است که چند روز برای انجام آن زمان دارید. انجام دادن موفقیت آمیز یک ماموریت به پیشرفت سریعتر شبکه‌تان کمک خواهد کرد.

سایت بازی:
http://livetvtycoon.com/

ویدئوی معرفی اولیه‌ی بازی در آپارات:
http://www.aparat.com/v/j6GIh

فیسبوک بازی:
https://www.facebook.com/LiveTvTycoon/
تویتر بازی:
https://twitter.com/LiveTvTycoon
صفحه اینستاگرام بازی:
https://www.instagram.com/LiveTvTycoon/
کانال یوتیوب بازی:
https://www.youtube.com/channel/UC35D7dMoEQDcrKRip1fTXQQ
تامبلر بازی
https://www.livetvtycoon.tumblr.com/
تصاویر :
2.75 از 2 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)