جزئیات اثر

سیاوش یا 12 رخ؟ نقد بازی ارسال شده توسط اسماعیل مبینی دهکردی ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۸ اثری از :اسماعیل مبینی دهکردی درباره اثر :امروزه بازی سازی یک تفریح حساب نمیشود بلکه یک صنعت است.از کشورهای بزرگ بازی سازی میتوان به ایالات متحده و ژاپن اشاره کرد که با بازی هایشان دنیا را اسیر خود کرده اند.اما چند سالی هست که ایران هم به امر مهم بازی سازی روی آورده است و در مدت کمی که شروع به ساخت بازی کرده توانسه بازی‌های خوب و سودآوری همچون گرشاسپ،شمشیرنادر،میرمهنا،مبارزه¬در¬خلیج عدن و سیاووش بسازد.
خوشبختانه سرزمین ما در زمینه اسطوره‌ها و پهلوانان بسیار غنی است و در هر گوشه از آن می‌توانیم آوازه ای از قهرمان و دلیران کهن سرزمینمان را بشنویم.
شاهنامه فردوسی نیز که یکی از شاهکارهای اسطوره سازی و داستان‌های حماسی است که زمینه ای را برای بازیسازان داخلی باز گذاشته تا به وسیله آن بتوانند گوشه ای از فرهنگ و تمدن پر افتخار سرزمین ما را به بازیکنان جوان داخلی و شاید خارجی‌ها نشان بدهند. بازی سیاوش یکی دیگر از بازی هایی است که با الگوبرداری از داستان‌های شاهنامه گامی مثبت در این زمینه برداشته و سعی کرده اسطوره‌ها و پهلوانان ایرانی را در قالب بازی ای زیبا به نمایش دربیاورد.
دانلود نقد بازی
0.5 از 2 امتیاز
امتیاز کل : 0.2 /100

4 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۳/۱۴ ۱۱:۰۶

  نقد شما از سایت:
  http://pardisgame.net/story-1299-%D8%B3%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html
  کپی شده است! برای نوشتن نقد باید خودتان تلاش کنید نه این‌که از متن دیگر دوستانی که خودشان در این جشنواره شرکت کردند سواستفاده کنید! برای نوشتن نقد از خلاقیت خود استفاده و از نقدهای دیگران الگوبرداری کنید نه این‌که آن‌ها را دقیقا کپی نمایید.
  انشالله موفق باشید

 • امیر گلخانی ۱۳۹۳/۴/۱۰ ۱۵:۰۷

  درود؛
  همان طور که دوستان اشاره کردند، نقد پیش رو توسط فرد دیگری به رشته تحریر درآمده است و شما تنها وظیفه ویرایش آن را انجام داده اید. امیدوارم که برای جشنواره‌های آتی، خودتان دست به قلم شوید و برای جشنواره مطلبی بنویسید.

  موفق باشید

 • کسرا کریمی طار ۱۳۹۳/۴/۱۵ ۰۳:۰۷

  متاسفانه متن کپی شده و نمره ای بهش تعلق نمیگیره.

 • محسن وفانژاد ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۲۲:۰۷

  متاسفم ... واقعا لزومی نداشت تا این حد به خودتون زحمت بدید، جدا راضی نبودیم جناب مبینی دهکردی.

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)