جزئیات اثر

سیاوش یا 12 رخ؟ نقد بازی ارسال شده توسط اسماعیل مبینی دهکردی ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۸ اثری از :اسماعیل مبینی دهکردی درباره اثر :امروزه بازی سازی یک تفریح حساب نمیشود بلکه یک صنعت است.از کشورهای بزرگ بازی سازی میتوان به ایالات متحده و ژاپن اشاره کرد که با بازی هایشان دنیا را اسیر خود کرده اند.اما چند سالی هست که ایران هم به امر مهم بازی سازی روی آورده است و در مدت کمی که شروع به ساخت بازی کرده توانسه بازی‌های خوب و سودآوری همچون گرشاسپ،شمشیرنادر،میرمهنا،مبارزه¬در¬خلیج عدن و سیاووش بسازد.
خوشبختانه سرزمین ما در زمینه اسطوره‌ها و پهلوانان بسیار غنی است و در هر گوشه از آن می‌توانیم آوازه ای از قهرمان و دلیران کهن سرزمینمان را بشنویم.
شاهنامه فردوسی نیز که یکی از شاهکارهای اسطوره سازی و داستان‌های حماسی است که زمینه ای را برای بازیسازان داخلی باز گذاشته تا به وسیله آن بتوانند گوشه ای از فرهنگ و تمدن پر افتخار سرزمین ما را به بازیکنان جوان داخلی و شاید خارجی‌ها نشان بدهند. بازی سیاوش یکی دیگر از بازی هایی است که با الگوبرداری از داستان‌های شاهنامه گامی مثبت در این زمینه برداشته و سعی کرده اسطوره‌ها و پهلوانان ایرانی را در قالب بازی ای زیبا به نمایش دربیاورد.
دانلود نقد بازی
0.5 از 2 امتیاز
امتیاز کل : 0 /100

1 نقد داور

  • کسرا کریمی طار ۱۳۹۳/۴/۱۵ ۰۳:۰۷

    متاسفانه متن کپی شده و نمره ای بهش تعلق نمیگیره.

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)