جزئیات اثر

Stubborn cubes بازی ارسال شده توسط سالم اربابی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۱/۱۴ اثری از : sa games درباره اثر :سبک : آموزشی

این بازی طور طراحی شده که تایپ کاربر را بالا می‌برد تا کاربر به راحتی بتواند دسترسی کاملی با صحفه کلید داشته باشد
تصاویر :
دانلود بازی
1.46 از 14 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 29 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 26 /100
امتیاز فنی : 25.2 /100

3 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۳ ۱۳:۰۷

  سلام آقای اربابی خسته نباشید.
  برای آموزش خوب بود اما گاهی برای کسی که تازه با تایپ کردن آشنا شده کمی دشوار است، ولی اگر دل به بازی بدهد، باعث افزایش سرعت‌اش می‌شود.
  کلیدهای میانبر که آموزش داده شده، خوب و کاربردی است. اگر در قالب بازی و اعمالی این‌ها را آموزش می‌دادید جذاب‌تر بود.
  در کنار استفاده از حروف انگلیسی از حروف فارسی هم استفاده می‌کردید خیلی بهتر بود. می‌توانستید مراحلی هم اضافه کنید که در آن بشود سرعت‌العمل در تایپ کلمات و جملات هم تست زد. هم‌چنین می‌توانستید حرفی که اشتباه تایپ شده را از تعداد لازم برای عبور به مرحله‌ی بعد کم کنید تا تلاش گیمر بیش‌تر گردد.
  انشالله موفق باشید

 • فرهود فرمند ۱۳۹۳/۴/۱۷ ۲۳:۰۷

  stubborn ? why stubborn ?
  برای آموزش بسیار مناسب است، چند نکته: سرعت بالای حروف خواندن آنها را دشوار می‌کند - جی یو آی بازی نیاز دارد گویاتر شود - روند بازی بعد از مدتی خسته کننده می‌شود و به تنوع نیاز دارد - روی گیم پلی کلی ، تنوع بخشیدن به مباحث آموزشی بسیار جای کار دارد

  موفق باشید

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۴/۲۸ ۲۰:۰۷

  بازی شما بیش‌تر به درد سرگرمی می‌خورد تا یک عنوان آموزشی... بسیاری از بخش‌ها هستند که نیاز به بازبینی دارند مانند اینکه سرعت حروف کمتر شود. اگر درجه سختی هم برای کاربران مختلف تعبیه شود می‌تواند بسیار کمک کند. اگر از حروف فارسی هم استفاده می‌شد می‌توانست بهتر باشد.

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)