جزئیات اثر

تجربه شکار بازی نامه ارسال شده توسط امید رنجبر ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۱/۲۵ اثری از :امید رنجبر درباره اثر :در هیاهوی بازی‌های وارداتی ، خشن و پر سروصدا ، تجربه‌ی شکار ، تجربه ای متفاوت برای مخاطبان ایجاد خواهد کرد. چرا که یکی از معیارهای اصلی در این بازی و انجام آن از سوی مخاطبان، تمرکز بالا و حفظ آرامش و سکوت در برخی مراحل حساس آن خواهد بود، سکوتی که با صدای طبیعت در هم آمیخته خواهد شد تا فضای خاطره انگیزی برای کاربران ایجاد نماید.
تجربه‌ی شکار یک بازی سه بعدی و کاملا ماجراجویانه است که با استفاده از تحقیقات گسترده از شکارچیان خبره‌ی محلی، افراد با تجربه در این حرفه و تجربیات شخصی نویسنده‌ی آن تنظیم و در دومین جشنواره ملی دانشجوی بازی ساز در بین سه نامزد کسب جایزه‌ی ویژه‌ی آن قرار گرفت.
این اثر برای ارائه در این جشنواره مورد ویرایش و بازبینی کامل قرار گرفت که در این بازنویسی تعداد مراحل تمرینی برای کاربران به دوبرابر افزایش یافت. تجهیزات، امکانات و سلاح‌های بیشتر و به روزتری در دل بازی گنجانده شد. تعداد مراحل اصلی بازی افزایش یافته است و به طور کلی سعی شده است تا مطالب اضافی از آن حذف و مطالب مورد نیاز در زمان محدود و ممکن به آن اضافه گردد. دستاورد ویرایش و ارزیابی مجدد، افزایش 70 درصدی مطالب بازی را دربرداشته که درنهایت پس از 14 ماه مطالعه، تحقیق و ارزیابی روی این بازی، بازی نامه‌ی تجربه‌ی شکار در 172 صفحه تهیه و آماده‌ی ارائه گردید.
تصاویر :
دانلود بازی نامه
2 از 19 امتیاز
امتیاز کل : 40 /100

1 نقد داور

  • کسرا کریمی طار ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۱۴:۰۷

    آقای رنجبر بازینامه شما در نوع خودش خوبه ؛ اما مشکل اینه که ما در این جشنواره بیشتر روی بازینامه‌های سینمایی تمرکز کردیم. بازی هایی با چنین ایده هایی نمی‌تونند خیلی نظر داورها رو به خودشون جلب کنند. توضیحات بازینامه شامل کامل بود اما بیشتر شبیه به توضیح مکانیک‌های گیم پلی و بخش‌های مربوط به طراح بازی و گیم پلی شباهت داشت.

5 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)