جزئیات اثر

پیکان بازی نامه ارسال شده توسط سلیمان ربیعی ارسال شده در :۱۳۹۳/۲/۳۱ اثری از :سلیمان ربیعی درباره اثر :این به نوعی اولین بازی نامه منه که بنا به نمونه بازی نامه‌های موجود سعی در نوشتن آن کرده ام .فیلم نامه بر اساس داستانی با این نام طراحی شده که داستان نیز توسط خودم گردآوری شده .
تصاویر :
دانلود بازی نامه
2.5 از 1 امتیاز
امتیاز کل : 52.5 /100

2 نقد داور

  • کسرا کریمی طار ۱۳۹۳/۴/۲۰ ۲۰:۰۷

    بازینامه شما یکسری از اصول بازینامه نویسی رو درست رعایت کرده ؛ اما باید بدونید که گیم پلی و داستان باید در هم تنیده شوند. شما هر کدوم از این دو تا رو به صورت جداگانه توضیح دادید که این روش صحیحی نیست. در ضمن شخصیت شما برای تغییر عقاید باید با یک حادثه عظیم روبرو شود. حادثه ای تاثیرگذار ؛ چیزی که ما در بازینامه شما شاهدش نبودیم. با این همه شما بعضی اصول رو رعایت کردید و امید می‌رود که در اینده بازینامه‌های بهتری رو به رشته نگارش دربیاورید.

  • سید طه رسولی ۱۳۹۳/۴/۲۲ ۱۸:۰۷

    تلاش خوبیه برای تدوین یک مجموعه مستندات طراحی بازی که در نوع خودش برای شروع یک طرح خوب و مناسبه. اما جنبه‌های داستانی توش کمرنگ هستن. فراموش نکنین که تو بازی‌ها این شخصیت‌ها هستن که خوب پرداخت می‌شن و زیاد روشون کار می‌شه. بنابراین باید واسه همچین بازینامه ای روی شخصیت هاش خیلی بیشتر کار کنید.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)