جزئیات اثر

مرزبان بازی ارسال شده توسط استودیو بازیسازی هفت سنگ پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۱۱ اثری از :برنامه نویس : سعید مهدی قلی خان ، مهرداد مرادی
آرتیست سه بعدی : کمال صباغ ، رضا صادق پور
آرتیست دو بعدی : سیما آقابزرگ
موسیقی و افکت‌های صوتی : متین آزادی ، مصطفی گودرزی
درباره اثر :بازی مرزبان توسط جمعی از دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی واحد بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای ساخته شده است. این پروژه در شهریور سال 94 کلید خورد و پس از وقفه هایی که به دلیل اتمام پروژه‌های کوتاه مدت پیش آمد نهایتا در شهریور نود پنج آماده عرضه شد. با این حال می‌توان گفت که ساخت و تکمیل پروژه به صورت خالص تقریبا هفت ماه به طول انجامیده است.
مرزبان یک بازی سبک تیراندازی first person shooter است که به صورت رایگان با قابلیت پرداخت درون برنامه ای در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. بازی در حال حاضر به صورت رکوردی است اما به زودی پس از ارائه اولیه و در قالب به روز رسانی، علاوه بر اضافه شدن میدان‌های نبرد متنوع دیگر در بخش رکوردی، مد داستانی بازی شامل هشت مرحله متنوع و جذاب با گیم پلی حدودا هفتاد دقیقه نیز به بازی اضافه خواهد شد.
تمامی قسمت‌های این بازی شامل مدل‌های سه بعدی، تکسچرها، آرت‌های دو بعدی و مکانیک‌ها ، موسیقی و افکت‌های صوتی و ... به صورت کامل توسط تیم تولید استودیو هفت سنگ ساخته شده است و از هیچ ابزار آماده ای استفاده نشده است.
همچنین در آخرین به روز رسانی قابلیت انجام ماموریت‌های متنوع ، مرحله کوهستانی و قابلیت ادامه از آخرین موج حمله به بازی اضافه شده است.
تصاویر :
دانلود بازی
3.3 از 5 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)