جزئیات اثر

سفر به جام جهانی فصل اول دفترچه خاطرات بازی ارسال شده توسط علی دین جو پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۳/۲/۸ اثری از :گروه GameOrigins ( پیشینه بازی ) درباره اثر :داستان بازی می‌تواند قصه‌ی هر کسی که می‌خواهد در کشور ما فوتبالیست شود باشد. در قصه به مسایل و مشکلات فوتبال کشور اشاره شده است. برای فهمیدن داستان به طور کامل، حتما باید مراحل بازی را دنبال کنید. در زیر بخشی از قصه که توسط کاراکتر اصلی بازی " امید " روایت می‌شود را مطالعه می‌کنید.
" چند روز پیش به من زنگ زدن و گفتن که قراره باهام مصاحبه کنن. وقتی پرسیدم که موضوع مصاحبشون چیه، گفتن که می‌خوان به طور خلاصه زندگی نامه ای از من چاپ کنن. زندگی نامه ای که به مردم بگه چطوری تونستم به جایگاهی که امروز دارم برسم. من یه روز تمام روی پیشنهاد مصاحبشون فکر کردم. حتی یه سری دستنوشته هم آماده کردم تا تمام قسمت‌های جالب زندگیمو برای مردم تعریف کنم. از اونجایی که یه خورده آدم خجالتی ای هستم، با مصاحبه میونه‌ی خوبی ندارم. به همین خاطر تصمیم گرفتم که داستان زندگیمو براشون بنویسم تا شاید بتونه درس عبرتی باشه برای همه‌ی اونایی که میخوان یه شبه ره صد ساله برن. اونایی که فکر میکنن خیلی زرنگن، خلاصه آدمایی که میخوان یکی بکارن و صدتا درو کنن. چیزایی که میخونین داستان تلخ و شیرین زندگی منه که امیدوارم به دردتون بخوره. "
Gameplay : بازی دارای 8 مرحله است و گذر از مراحل در حدود یک ساعت به طول می‌انجامد. مراحل در ابتدا دارای موانعی ساده می‌باشند. با نزدیک شدن به مراحل پایانی، برای عبور از این موانع به مهارت بیشتری نیاز دارید. در حین بازی، شما باید کاراکتر اصلی یعنی " امید " را برای رسیدن به هدف خود که در داستان به آن اشاره شده است کمک کنید. در بین راه جوایزی ویژه برای امید در نظر گرفته شده که در منوی اصلی می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.
موسیقی : موسیقی بازی نیز کار گروه GameOrigins بوده و سعی شده تا با توجه به محیط بازی ساخته شود. حال و هوای منطقه ای که کاراکتر در آن قرار دارد نقش ویژه ای بر روی ساخت موسیقی داشته است.
کنترل بازی : کنترل بازی در نوع خود جذاب و منحصر به فرد است. برای کنترل کاراکتر از ویژگی " حسگر شتاب سنج " استفاده شده که اکثر گوشی‌ها و تبلت‌ها از آن پشتیبانی می‌کنند. اگرچه در نگاه اول کنترل بازی شاید سخت به نظر برسد ولی با گذر زمان این سختی رو به کاهش می‌رود و خود عاملی برای تحرک بیشتر شما هنگام بازی خواهد شد و هیجان آن را افزایش خواهد داد.

برای مشاهده تریلر این بازی می‌توانید به سایت www.gameorigins.ir مراجعه فرمایید.

لینک‌های خرید بازی :
http://cafebazaar.ir/app/com.GameOriginsIR.JourneyToWorldCupSeason1Diary/?l=fa
تصاویر :
2.36 از 7 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)