جزئیات اثر

پارک کن بازی ارسال شده توسط امیر حسین آبسری پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۱/۲۰ اثری از :امیر حسین آبسری درباره اثر :در این بازی شما باید ماشین خود را بدون برخورد به موانع و ماشین‌ها درون پارکینگ ، پارک کنید . یکی از ویژگی‌های خوب این بازی داشتن قالبیت ذخیره بازی می‌باشد . برای مشاهده راهنمای بازی دکمه F1 کیبورد را فشار دهید .
تصاویر :
دانلود بازی
0.83 از 9 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 23 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 19 /100
امتیاز فنی : 24 /100

4 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۳ ۱۵:۰۷

  سلام آقای آبسری خسته نباشید.
  حرکات ماشین و جهت‌گیری آن زیاد است انگار همش در حال سُر خوردن است.
  جهت دنده عقب ماشین هم به چپ و راست برعکس است.
  ماشین‌ها شکل‌های مختلفی دارند و یکی حالت واقع‌گرایانه دارد و یکی کارتونی. بهتر است همه یک حالت داشته باشند.
  برای موانع بازی می‌توانستید از اسپرایت‌های بهتری استفاده کنید.
  باید از ترک‌های بیش‌تری برای موسیقی بازی استفاده کنید، صرفا استفاده از یک ترک باعث تکراری شدن بازی می‌شود و خیلی هم با جو بازی هماهنگ نیست.
  از افکت‌های صوتی هم بهره ببرید و مثلا هنگام برخورد ماشین به ماشینی دیگر یا به موانع، صدای انفجار یا خرد شدن شیشه‌ها و ... پخش شود.
  سختی بازی خوب بالانس نیست. وقتی بازی تمام می‌شود یک پیغامی هم برای اتمام بازی می‌دادید خوب بود.
  انشالله موفق باشید

 • فرهود فرمند ۱۳۹۳/۴/۱۹ ۲۱:۰۷

  ای کاش موسیقی بهتری انتخاب می‌شد تا به بازی این فرصت را بدهد که بهتر دیده شود. ماشین در بازی بسیار روان است و حرکت کردن در مراحلی که دقت بیشتری می‌طلبد را چالش برانگیز می‌کند که در مجموع قابل قبول است ولی برای کلیت حرکت ماشین ترکیب جهت‌ها مخصوصا عقب رفتن صحیح کار نمی‌کند. درکل بازی ساده و قابل قبولی بود. می‌توانست طراحی مراحل بهتری نیز داشته باشد. تبریک.

 • امیر گلخانی ۱۳۹۳/۴/۲۴ ۰۵:۰۷

  به سراغ ایده‌های جدیدتری بروید.

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۴/۳۱ ۱۷:۰۷

  اگرچه طراحی و اجرای بازی نسبتا خوب انجام شده است و انتظارات گیمر را از یک گیم‌پلی روان برآورده می‌کند اما ایده‌ی قدیمی کمی کار را در لذت بردن از بازی مشکل می‌کند چرا که مطمئنم شما نیز قبول دارید که بازی‌های بسیار بهتری در این سبک وجود دارند. سعی کنید از ایده‌های نو و متفاوت استفاده کنید تا همین ایده قابلیت پوشاندن تمام ضعف‌های بازی‌تان را داشته باشد. خسته نباشید.

4 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)