جزئیات اثر

ماجرای خرگوش زبل بازی ارسال شده توسط امیرحسین موسوی پلتفرم ها : اندروید آیفون ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۷ اثری از :امیرحسین موسوی درباره اثر :دریافت رایگان از کافه بازار:
http://cafebazaar.ir/app/com.studio3star.APBdemo/?l=fa
یک بازی 3D در ژانر نقش آفرینی سوم شخص.
گرافیک، انیمیشن و صداگذاری سه بعدی . تقدیم به بازی دوستان عزیز.
آقای خرگوش زبل میخواهد الماس مخفی شده در هر مرحله را پیدا کند که برای این کار موانع و دشمنان زیادی سر راهش هستند. موانعی مانند پرش از سکوهای خطرناک ، متحرک، آتش ، یخ ، برف، گوی‌های سنگی و آتشین و ... و دشمنانی مانند لاک پشت‌های وحشی گوشت خوار، مارهای زنگی، پنگوئن‌های بزرگ قطبی، خفاش ها، عقرب‌ها و ... . البته خرگوش زبل ما خود یک ماجراجو و شکارچی ماهر است و از پس تمام خطرات بر می‌آید، البته با کمک شما !
مراحل این بازی شامل 3 لوکیشن با نامهای جزیره لاکپشتها، عصریخبندان و فرار از جهنم است(تصاویر مربوط به هرکدام را مشاهده میکنید.). هر لوکیشن شامل 4 مرحله و 2 چک پوینت است. در هر مرحله علاوه بر هدف اصلی که رسیدن به الماس است دو ماموریت نیز وجود دارد که با انجام هر کدام یک ستاره روشن میشود.
تصاویر :
3.9 از 5 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 57.5 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 45 /100
امتیاز فنی : 47.5 /100

2 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۶ ۱۳:۰۷

  سلام آقای موسوی، خسته نباشید.
  تنوع دشمنان و گیم‌پلی سکو بازی خوب است گرچه کنترل بازی کمی سخت است به خصوص با تبلت.
  گاهی اوقات وقتی روی سنگ‌هایی (صخره‌هایی) که در آب بالا و پایین می‌رفتند می‌پردیم، خرگوش داخل آب می‌افتاد با این‌که هم‌چنان آن سنگ (صخره) بالا بود.
  در اولین مرحله‌ی فصل عصر یخبندان مکان آخرش که یک سکوی برفی بزرگ بود غیب شد و از چک‌پوینت هم که آمدم هم‌چنان غیب بود.
  برای تنوع، پرتاب آن توپ کوچک به سمت دشمن را متغیر قرار می‌دادید خوب بود. مثلا برای از بین بردن مار باید دوبار به آن ضربه می‌زدیم.
  می‌توانستید تعداد توپ‌هایی هم که خرگوش برای از بین بردن دشمنان پرتاب می‌کند محدود کنید.
  اگر انگشت‌مان را روی دکمه‌ی پرش نگه داریم، خرگوش مدوام به هوا می‌پرد. اگر این کلید را بر اساس ضربه‌ی انگشت درست می‌کردید خیلی بهتر بود.
  صداگذاری خوب است اما صدای حرکت پای خرگوش مناسب با حرکت‌اش نیست. صدای مردن خرگوش هم اصلا خوب نیست.
  ستاره‌هایی که برای مراحل وجود دارند هیچ استفاده‌ای نمی‌شوند! نه برای مراحل بعدی که مثلا قفل است به کار می‌روند و نه برای ثبت رکورد.
  روی بخش فنی، رفع باگ‌ها و برخی از صداهای بازی بیش‌تر کار کنید و اگر می‌توانید سطح گرافیک هم بالاتر ببرید، حتما این کار را انجام دهید.
  انشالله موفق باشید

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۵/۱۳ ۲۰:۰۸

  بخش فنی بازی مشکلات متعددی دارد که تجربه‌ی بازی را سخت و حتی غیرممکن می‌سازد...

4 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)