جزئیات اثر

گیاهان قدرتمند بازی ارسال شده توسط محمد نوروزی پور پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۹ اثری از :گروه صاعقه به سرپرستی محمد نوروزی پور درباره اثر :سلام دوستان یک نسخه‌ی دمو هر جوری بود از بازی گیاهان قدرتمندمون هم گرفتم تا بزارم . این نسخه‌ی شامل 5 مرحله از 50 مرحله ای هست که بازی قراره داشته باشه .
و توی این نسخه تنوع تاور‌ها زیاد نیست و دو نوع بیشتر هم دشمن نداریم . هم چنین منو بازی رو هم وقت نکردم درست کنم که دیگه به بزرگی خودتون ببخشید.
ایکون بازی رو هم وقت نکردم درست کنم . اگه جشنواره تمدید بشه که سعی می‌کنم درستش کنم ولی اگه نشه دیگه شما ببخشید.

خب یکم در مورد بازی و سبکش توضیح بدم :
داستان بازی گیاهان قدرتمند داستان جنگ بین انسان‌ها و گیاهان هست . گیاهانی که سختی بسیاری از دست انسان‌ها کشیدند . و حالا برای دفاع از خود بیدار شدند.

سبک بازی تاوردیفنس هست به این صورت که شما در هر مرحله باید به ساخت تاور‌ها که همون گیاهان هستن در کنار مسیری که انسان‌ها قرار از اون عبور کنند بپردازید.
و بعد از این که زمان به پایان رسید انسان‌ها حمله می‌کنن . و تاور‌های شما باید جلوی حرکت اون‌ها رو بگیرند و نگذارند تا به پایان خط برسند .

خب بیشتر از این نمی‌نویسم . بقیش رو برید خودتون توی بازی ببینید . امیدوارم لذت ببرید
تصاویر :
دانلود بازی
3.82 از 11 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 51.67 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 58.33 /100
امتیاز فنی : 46.67 /100

3 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۷ ۱۲:۰۷

  سلام آقای نوروزی پور خسته نباشید.
  منوی بازی خیلی ساده است و هیچ‌گونه تنظیمات، راهنما، اسم سازنده و ... ندارد.
  برای صداگذاری بازی از صداهای گیراتر استفاده می‌کردید خیلی بهتر بود.
  روی طراحی مراحل بازی خیلی بیش‌تر کار کنید. با قرار دادن چند کاکتوس در ابتدای راه ورود دشمنان خیلی راحت همه‌ی مراحل را می‌توانیم به اتمام برسانیم.
  اگر مراحل قفل بود و هر مرحله را که پیروز می‌شدیم قفل مرحله‌ی بعدی باز می‌شد خیلی بهتر بود. چرا که از اول به همه‌ی مراحل بازی دسترسی داریم.
  واحد پول سکه را تومان گذاشتید اما خرید گیاهان به دلار انجام می‌شود! هم‌چنین خرید گیاهان بعد از مدتی با کاهش قیمت زیادی همراه است که باعث سادگی بیش از حد بازی می‌شود.
  هنگامی که می‌بازیم هیچ پیامی (یا حتی صدایی) مبنی بر باخت ظاهر نمی‌شود و یک راست به بخش انتخاب مراحل می‌رویم. هم‌چنین مرحله‌ی آخر هم که تمام می‌کنیم هیچ متنی برای پایان و ... نمی‌آید.
  در مرحله‌ی چهارم شاهد مسیر حرکت تصادفی از سوی دشمنان هستیم که بسیار خوب است.
  باید راهنمایی هم قرار می‌دادید و می‌گفتید که باید برای ارتقای تاورها (گیاهان) روی آن‌ها کلیک کنیم و ... . چون این‌طوری گیمر متوجه نمی‌شود که اصلا این‌ها قابلیت ارتقا هم دارند!
  تنوع دشمنان و گیاهان را بیش‌تر کنید و مراحل زیادتری بسازید.
  از ترک‌های بیش‌تری برای موسیقی بازی استفاده کنید تا از تکراری شدن جلوگیری کند.
  این بازی پتانسیل خیلی خوبی برای موفقیت دارد. حتما روی همه بخش‌های مورد نیاز کار کنید و اشکالات آن را برطرف نمایید و از نظر فنی خیلی روی‌اش حساسیت به خرج دهید.
  انشالله موفق باشید

 • محمد طالبیان ۱۳۹۳/۴/۲۹ ۱۲:۰۷

  طرح و پیاده سازی بازی در سطح قابل قبولی دارد اما تعدادی مشکل ساختاری دیده می‌شود

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۵/۱۳ ۲۰:۰۸

  ایده و اجرا هر دو به خوبی انجام شده‌اند اما مسلما بازی در دو بخش فنی و گرافیک جای کار فراوان دارد. حتما ساخت بازی را ادامه دهید چرا که پتانسیل موفقیت در آن بسیار زیاد است.

6 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)