جزئیات اثر

Iro بازی ارسال شده توسط امیر هوشنگ امام جمعه پلتفرم ها : آیفون ویندوز جاوا ارسال شده در :۱۳۹۳/۲/۳۰ اثری از :امیر هوشنگ امام جمعه درباره اثر :500 سال بعد جمعیت زمین ب قدری زیاد می‌شود که شهرها گسترش می‌یابد و به یکدیگر متصل می‌شود که شهر بزرگی را تشکیل میدهد که ساکنان زمین آن را " شهرجهانی " می‌نامند ، شهرها و کشورهای قدیمی نام محله‌های این شهر بزرگ می‌شود . اما ناگهان زلزله عظیمی رخ میدهد که زمین را متلاشی کرده و به چندین قسمت کوچک و بزرگ تقسیم می‌کند و قسمت‌های آن در نقاط مختلف هستی پراکنده میشود و مانند جزیره هایی کوچک و بزرگ در فضا معلق می‌مانند. در همین زمان امپراتوری‌های مختلفی سر به ظهور می‌آورند . یکی از آنها اپراتوری "rinorha " نام دارد که توسط حاکم عادلی به نام "kartitos" اداره میشود. در بخشی از این امپراتوری قسمتی وجود دارد که تاریک مطلق است و مردم امپراتوری رینورها به آن "قسمت تاریکی" میگویند . به دستور kartitos ، محکومان ، قاتلان ، جنایتکاران و خائنین به آنجا تیعید می‌شوند.

ساکنان امپراتوری داستان‌های مختلفی از ان قسمت به زبان می‌آورند که یکی از این داستان‌ها بدین گونه است که در آنجا موجوداتی افسانه ای و وحشتناک زندگی می‌کنند و تبعیدشدگان را از بین می‌برند و به خاطر این موضوع است که هیچ تبعیدی موفق بخروج از انجا نشده است ، همچنین می‌گویند که آن قسمت توسط یک اهریمن بزرگ به نام "Gargonis" اداره می‌شود که انتهای قسمت تاریکی در غاری زندگی میکند و بر تمامی قسمت تاریکی حکمرانی میکند ، همچنین اهریمن‌های دیگر از او محافظت میکنند.

این داستان‌ها به گوش کوچکترین پسر امپراتور به نام "Iro" می‌رسد و برای این که خود را در جانشینی به پدرش ثابت کند تصمیم میگیرد که به قسمت تاریکی برود و اهریمن بزرگ را شسکت دهد . Iro در نامه ای که به صدراعظم میدهد درباره تصمیمش به امپراتوری می‌نویسد و به او می‌گوید " فردا صبح ، نامه ام را به شخص امپراتور تحویل دهید و مطمئن باشید که کسی از این نامه جز شخص امپراتور آگاه نمی‌شود حتی برادرانم " .


Iro شب هنگام خود را به گوشه تاریکی میرساند و داخل قسمت تاریکی می‌شود و ...

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)