جزئیات اثر

سنگکاجی بازی ارسال شده توسط امیرحسین رستمی نسب پلتفرم ها : آیفون ارسال شده در :۱۳۹۸/۴/۳۰ اثری از :امیرحسین رستمی نسب درباره اثر :فایل صرفا یک mvp از بازی به حساب میاد.
------------------------------------
این بازی یک بازی تخته ای دو نفره با المان‌های سنگ و کاغذ و قیچیه . در این بازی هر شخص 6 مهره داره که شامل سه سنگ و دو کاغذ و یک قیچیه خونه هر شخص پشت مهره‌های طرف مقابل قرار داره و اولین کسی که بتونه فقط یکی از مهره هاش رو به خونش برسونه برندست . نحوه حرکت همه مهره‌ها یکسان و شبیه شاه در شطرنجه . بازی نوبتی هست و هر کس در نوبت خودش فقط میتونه یک مهره رو جا به جا کنه همونطوری هم که معلومه سنگ فقط کاغذ رو میتونه نابود کنه ، کاغذ سنگ رو و سنگ قیچی رو .
بازی از نظر مفهومی تا حدودی شبیه شطرنجه با این تفاوت که در شطرنج همه مهره‌ها میتونن همدیگرو بزنن ولی نحوه حرکت مهره‌ها متفاوته در این بازی نحوه حرکت همه مهره‌ها یکسانه ولی همه مهره‌ها نمیتونن همدیگرو بزنن .
بزرگترین مزیت این بازی نسبت به شطرنج هم اینه که شطرنج علی رغم جذاب بودن زمان زیادی رو برای بازی کردن نیاز داره در حالی که این بازی به طور متوسط در یک تا 5 دقیقه به اتمام میرسه و با توجه به آشنایی همه کشورها با بازی سنگ و کاغذ و قیچی میتونه در همه جا مورد استفاده قرار بگیره .
تصاویر :
5 از 1 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)