جزئیات اثر

موتور بازی سازی ترفند فناوری ارسال شده توسط احسان زارع ارسال شده در :۱۳۹۳/۲/۲۸ اثری از :احسان زارع درباره اثر :ترفند، یک موتور برای ساخت بازی است که هنوز جای کار دارد اما میتواند بسیاری از نیازها را به خوبی بر طرف کند.

نمونه برنامه هایی برای نشان دادن برخی ویژگی‌ها ارائه شده اند. ریز جزئیات و مسائل فنی تنها در جلسه‌ی حضوری و برای داوران ارائه خواهد شد. توجه شود که علاوه بر حجم زیاد جزئیات، ذکر آنها در اینجا غیر ضروری است.

برای اجرا نیاز به ویندوز 7 خواهد بود (32 یا 64 بیتی)
همچنین باید نسخه‌ی اجرایی دایرکت ایکس 2010 از قبل نصب شده باشد. اگر بازی جدیدی اخیراً نصب کرده باشید، احتمالاً نیازی به نصب مجدد دایرکت ایکس ندارید. میتوانید در صورت نیاز، آن را از لینک زیر دانلود کنید (حدود 100 مگا بایت):
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

سخت افزار گرافیکی باید از سایه زن نسخه 3 پشتیبانی کند. همچنین قابلیت حداقل 3 ترسیم همزمان را داشته باشد.
برای اجرای نمونه برنامه‌ها بهتر است که حداقل 64 مگا بایت حافظه‌ی ویدئویی داشته باشید. همچنین کارت صدا برای نمونه‌های صوتی مورد نیاز خواهد بود.
=================================
فایل TGE Features.xps، توضیحاتی به صورت مختصر و مفید برای کاربران فراهم آورده است. تمامی توضیحاتی که در بالا بیان شد به همراه توضیحاتی اضافی در این فایل نیز آورده شده اند.
=================================
یک ویدئو از کار با قسمت‌های موتور و نمونه برنامه‌ها تهیه شده که البته برای کاهش حجم ناچار به کم کردن کیفیت و اندازه‌ی اون شدم. لینک زیر رو ببینین:
http://www.aparat.com/v/Jw908با تشکر
تصاویر :
دانلود فناوری
3.35 از 10 امتیاز

0 نقد داور

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)