جزئیات اثر

آریا، قهرمان ایرانی بازی نامه ارسال شده توسط محمد حسین رشنو ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۳۰ اثری از :محمد حسین رشنو درباره اثر :همیشه برای همه ما این سوال وجود داشته که آیا موجودات فضایی وجود دارند یا خیر. بالاخره با حضور این موجودات بر روی زمین جواب سوال خود را دریافتیم. اما متاسفانه این موجودات برای صلح و برقراری دوستی به روی زمین نیامده بودند بلکه برای شناخت ما و تبدیل انسان‌ها به برده‌های خود به زمین آمده بودند.
آنها شهر تاریخی یزد را برای حضور اولیه خود انتخاب کردند و با فرستادن گروهی از خودشان به سیاره ما، مشغول آلوده سازی زمین برای حضور سایر بیگانگان و کشتن مردم زمین شدند. برای حضور سایر بیگانگان باید نشانه فضایی را که ۱۰ بخش می‌باشد سرهم بکنند تا بتوانند با سیاره خود تماس بگیرند. هنگامی که ارتش متوجه حضور بیگانگان در شهر یزد شد، مردم را از شهر خارج کرد و تصمیم به قرنتینه سازی این شهر گرفت. موجودات فضایی با ایجاد سپری دفاعی دور شهر مانع ورود سلاح‌ها و جنگنده‌های ارتش به شهر شدند. ولی ارتش با تجهیزاتی که داشت میتوانست یک نفر را از سپر دفاعی بیگانگان عبور دهد.
کشور نیاز به یک قهرمان داشت تا شر بیگانگان را کم کند و آن قهرمان کسی جز آریا نبود. آریا با از خود گذشتگی وارد شهر شد تا این شهر را از وجود بیگانگان پاکسازی بکند. ماموریت وی از بین بردن این موجودات و نابودی تخم‌های آنان بود. وی باید مانع از تکمیل ساخت نشانه فضایی بیگانگان شود تا از حضور سایر بیگانگان جلوگیری شود.
********************************************

بنده حدود ۳ سال پیش تصمیم به ساخت یک بازی ۳ بعدی گرفتم و بازی نامه آن را تهیه کردم. تا حدود ۸ ماه به طراحی مراحل و طراحی لوکیشن و کاراکترها مشغول بودم و بعد از آن حدود ۴ ماه در موتور بازی سازی unity برروی طراحی بازی کار میکردم اما متاسفانه در نهایت به دلیل نداشتن بودجه و سختی طاقت فرسای ناشی از کار انفرادی تصمیم به کنسل کردن پروژه گرفتم.
لوکیشن این بازی بافت قدیمی شهر یزد می‌باشد و دلیل انتخاب آن نیز بافت خاص ایرانی آن می‌باشد که در تمام جهان قابل شناسایی می‌باشد.

معرفی پروژه
• عنوان: آریا، قهرمان ایران
• سبک: اکشن اول شخص First person shooter
• پلتفرم: Android, IOS, Windows
• تکنولوژی‌های بکار رفته تا این مرحله: Maya, Mari, MudBox, Topogun, Photoshop, Unity
• لوکیشن: شهر یزد

فیلم مراحل مختلف بازی در مایا:
بازی " آریا، قهرمان ایرانی " لوکیشن اول
بازی " آریا، قهرمان ایرانی " لوکیشن دوم
بازی " آریا، قهرمان ایرانی " لوکیشن سوم
بازی " آریا، قهرمان ایرانی " لوکیشن چهارم
بازی " آریا، قهرمان ایرانی " لوکیشن پنجم
تصاویر :
دانلود بازی نامه
4.11 از 14 امتیاز

0 نقد داور

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)