جزئیات اثر

Rhythmic Defender بازی ارسال شده توسط عادل سلیمی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۲۹ اثری از :عادل سلیمی (برنامه‌نویس)
مبین شاکری (برنامه‌نویس)
عادل واعظ‌قائمی (گرافیست)
سید علی وزیری (گرافیست)
درباره اثر :گیم‌پلی بازی موزیکالRhythmic Defender به این صورت است: برای این که شما بتوانید در مراحل مختلف بیشترین امتیاز را کسب کنید باید هماهنگ با موسیقی و در مکان‌های مشخصی (که با دایره قرمز رنگ مشخص می‌شوند) به دشمنانتان شلیک کنید. اگر زود شلیک کنید امتیاز کمتری نصیبتان می‌شود و اگر دیر شلیک کنید دشمنان به شما حمله خواهند کرد. همچنین دشمنان بزرگ‌تر احتیاج به شلیک ممتد (با نگه داشتن کلیک موس) دارند. در قسمت دومِ هر مرحله کاراکتر اصلی با ماشین مخصوصش به پرواز درمی‌آید. حال شما باید با جا خالی دادنِ به موقع (هماهنگ با موسیقی) از برخورد با دشمنان جلوگیری کنید. در مراحل جلوتر ریتم آهنگ‌ها تندتر و سخت‌تر خواهد شد و نیاز به تمرکز بیشتری دارند.
سورس بازی به نوعی نوشته شده که به راحتی بتوان هر آهنگی را به یک مرحله جدید تبدیل کرد. در این نسخه، موسیقی‌هایی انتخاب شده‌اند که به گوش بازیکن آشنا بیایند تا راحت‌تر بتوانند با آن هماهنگ شوند. این نسخه آزمایشی محسوب می‌شود و در آینده به صورت کامل‌تر برای اندروید ارائه خواهد شد.
امیدواریم از بازی لذت ببرید
تصاویر :
4.75 از 2 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)