جزئیات اثر

گیلمو بازی ارسال شده توسط حسن متقی گلشن پلتفرم ها : Flash ارسال شده در :۱۳۹۳/۱/۲۴ اثری از :طراحی، گرافیک، تولید، صدا: حسن متقی گلشن
مدیر فنی: آرمان بلالی مقدم
برنامه نویس: اسمعیل چیتگر
درباره اثر :نام فارسی: گیلمو
نام انگلیسی: Gilmo: The Inner Self
سبک: اکشن پازل پلتفورم دو بعدی
رده سنی: +7

خلاصه یک خطی داستان: گیلمو هبوط می‌کند! و در دنیایی عجیب مأموریت دارد که با استفاده از نیروی فوق العاده درون خویش، به بالاترین مرحله بودن خود دست یابد.

ویژگی ها: گیلمو یک بازی آنلاین با امکانات ویژه در سبک سکوبازی معمایی است. فضای هنری بازی برگرفته از «نقوش گلیم ایرانی»، همچنین معرف یک سبک پیمایش دوربین جدید و خلاقانه است. گیلمو باید با خارج نمودن کالبد روحانی خود و وارد کردن آن به دیگر اجسام کنترل آنها را در اختیار بگیرد و معماهای بازی را پشت سر بگذارد. گیلمو دارای 10 فصل و در مجموع 31 مرحله می‌باشد.

این بازی بهترین بازی دانشجویی سال، کاندید بهترین بازی مستقل و کاندید برترین دستاورد فنی مستقل سال 92 می‌باشد.
تصاویر :
دانلود بازی
2.62 از 12 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 78.33 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 68.33 /100
امتیاز فنی : 68.33 /100

3 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۲۱ ۱۴:۰۷

  سلام آقای متقی گلشن خسته نباشید.
  بسیار ایده‌ی خوب و جذاب و یک پلتفرمر استاندارد بود.
  طراحی هنری بازی خیلی خوب و زیباست. آفرین!
  مکانیک پرش بازی کمی مشکل دارد و نمی‌توان کنترل خیلی خوبی بر آن داشت.
  گاهی نمی‌توان تعامل خوبی با اشیای محیط داشت. گاهی معماها از نظر سختی توازن خوبی ندارند.
  موسیقی بازی زیباست اما بعد از مدتی تکراری می‌شود و از جذابیت بازی می‌کاهد. سعی کنید از ترک‌های بیش‌تر و متناسب با جو بازی استفاده کنید.
  در مرحله‌ی سوم وقتی که صحنه‌ی ناگهانی زمین لرزه اتفاق افتاد، به سمت چپ رفتم و وقتی خواستم به سمت راست بیایم به درخت گیر کردم.
  گاهی هم تعویض روح با مشکل مواجه می‌شود و اعصاب را خرد می‌کند.
  در کل بازی خیلی خوبی بود و اگر بر روی صداگذاری، موسیقی و رفع باگ‌ها بیش‌تر بپردازید قطعا با عنوانی بی‌نقص همراه خواهیم بود.
  انشالله موفق باشید

 • محمد طالبیان ۱۳۹۳/۴/۲۹ ۱۱:۰۷

  هر چند ایده اولیه جالبی را به کار برده اید اما بخش هایی از گیم پلی دچار مشکل است. به طور مثال می‌توان پرش‌ها اشاره کرد که در تمامی مواقع به درستی کار نمی‌کند.

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۵/۱۳ ۲۰:۰۸

  مطمئنا نقدهای مختلف بازی‌تان را بارها و بارها خوانده‌اید و جز گفته‌های دوستان دیگر حرفی باقی نمانده است. دقیقا نمی‌دونم چرا اما بازی‌تان تا حدودی برای من یادآور سری بازی Pixel Junk است که البته برای من جز نکات مثبت بازی محسوب می‌شود. اگر برخی از مشکلات ریز و درشت فنی بازی برطرف شوند با یک بازی کاملا استاندارد و در سطح کلاس جهانی روبرو خواهیم بود.

6 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)