جزئیات اثر

بردیا بازی ارسال شده توسط محمد مهدی شقایقی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۳۰ اثری از :استودیو بازی سازی مهاد رسانه شیراز درباره اثر :بازی تاریخی – حماسی "بردیا" در اواخر پاییز امسال رونمایی خواهد شد.
بازی رایانه ای بردیا، اولین بازی تاریخی – داستانی با موضوع ایثارگری، شجاعت و بیان واقعیت‌های تاریخی مربوط به حمله اسکندر مقدونی به ایران، اوضاع و احوال حکومت و دربار هخامنشیان و ایثارگری و مقاومت آریو برزن و سربازان دلیر ایران زمین است که با گیم پلی اکشن – ماجراجویی، به روایت داستان خود می‌پردازد.

«بردیا» یک بازی ماجرایی- معمایی است که هم مخاطب داخلی و هم خارجی را جذب می‌کند به این معنی که ایرانی‌ها ر ا با بخشی از تاریخ و شخصیت‌های تاریخی خود آشنا می‌کند و با مخاطبان خارجی هم از واقعیت نبرد میان اسکندر و آریوبرزن می‌گوید و خلاف آن چیزی که در فیلم «۳۰۰» نشان داده شد را به تصویر می‌کشد.

ما در بازی «بردیا»، براساس مستندات تاریخی به بازخوانی و مرور بخشی از دوره هخامنشی پرداخته‌ایم و برای نخستین بار در یک بازی رایانه‌ای به ساخت و نمایش کامل فضای تخت جمشید پرداخته‌ایم.

در بازی 3 بعدی "بردیا"توجه به معماری و پوشش مردم در دوران هخامنشی از نکات مهمی است که مورد توجه قرار گرفته است: به معماری و نوع لباس و پوشش نظامی افراد در دوره هخامنشی توجه شده و سعی داشته ایم تا فضای تخت جمشید را به عنوان مهم‌ترین اثر و محوطه تاریخی خود به غیر ایرانی‌ها نشان داده‌ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی «بردیا» به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
http://mehadrasaneh.ir/product/4
تصاویر :
5 از 2 امتیاز

0 نقد داور

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)