جزئیات اثر

TerminatorCar بازی ارسال شده توسط مهدی ربیعی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۱/۱۳ اثری از :سازندگان : مهدی ربیعی
انجین : یونیتی 4
زمان ساخت : 1 ماه
سبک بازی : اکشن
درباره اثر :تحلیل بازی ماشین نابودگر

ماشین نابودگر یک بازی ایرانی جدید با سبک نو است که وظیفه‌ی شما در این بازی نابود کردن ماشین‌ها و تانک‌های دشمن می‌باشد و با کشتن دشمن‌های خود می‌توانید مقداری پول به‌دست آورید و بعداً برای خرید و عوض کردن اسلحه استفاده کنید. برای شروع بازی، نیاز به خرید اسلحه و تیر دارید.

گیم پلی:
گیم پلی این بازی بسیار خوب وجذاب طراحی شده که یکی از نقاط قوت بازی است.همان طور که در تصاویر مشخص است شما در بازی کنترل یک ماشین را در اختیار دارید که باید به پایان مسیر هدایتش کنید.اما در این مسیر ماشین‌های بسیاری وجود دارند که مانع دسیدن شما به پایان میشود.در بازی سکه هایی وجود دارد که با خوردن انها امتیاز کسب خواهید کرد و داستان وقتی جالب و جذاب میشود که شما می‌توانید با این پول یا امتیاز اسلحه‌های مختلفی بخرید که در بازی خیلی به کمکتون میاد و یا میتوانید تجهیزات ماشین را ارتقائ دهید.

در بازی وقتی از تجهیزات استفاده میکنید خیلی لذت بخش است و شما هر چه ماشین بیشتری را نابود کنید می‌توانید سکه یا مهمات دریافت کنید البته هدف اصلی بازی رسیدن به اخر مسیر است.یکی از مزایای گیم پلی این بازی طولانی بودن ان است که میتواند ساعت‌ها گیمر را مشغول کند.مزیت دیگر این که بازی ذخیره هم میشود.
در این بازی حتی میتوان ماشین انتخاب کرد و یا انرا به نوعی اسپورت کرد.

گرافیک:
گرافیک این بازی واقعا در نوع خودش عالی است و محیط به خوبی طراحی شده است.حرکات ماشین‌ها نیز بسیار طبیعی است.

منو:
همون طور که مستحظرید بازی‌های کوچک منوی قوی ای ندارند اما این بازی از منوی بسیار خوبی برخوردار است که اپشن‌های زیادی هم دارد.

صداگذاری:
اگر دقت کرده باشید بنده در نقد بازی‌های کوچک از صداگذاری این بازی‌های چیزی نمی‌گویم اما در بازی این بازی چند نکته هست که نمیتوان از ان چشم پوشی کرد.هنگام بازی موزیک مرتبطی اجرا میشود مه با حال و هوای بازی سازگار است و صدای موتور ماشین هم می‌اید که در تنضیمات بازی میتوان انرا کم و زیاد کرد.

نقل از : http://bazi-irani.blogfa.com/post/314
تصاویر :
2.32 از 28 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 73 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 64 /100
امتیاز فنی : 74 /100

5 نقد داور

 • آیدین نوری ۱۳۹۳/۴/۱۳ ۱۱:۰۷

  سلام آقای ربیعی خسته نباشید.
  تنوع بازی برای همان سه مرحله‌ی قرار داده شده بسیار عالی است. با رسیدن به موج‌های بالاتر سختی بازی هم واقعا دشوار می‌شود. موج‌های آخر مرحله‌ی Hard بازی که دیگر استرس و هیجان کامل به گیمر وارد می‌کند و وقتی از دست تیربار و تانک و ... رهایی می‌یابیم نفس راحتی می‌کشیم و دوباره وارد سیل حملات می‌شویم.
  موسیقی انتخاب شده برای بازی خیلی متناسب با جو آن است. اما این بازی می‌طلبد که تعداد آهنگ‌های بیش‌تری داشته باشد و فقط یک آهنگ باعث تکراری شدن‌اش نگردد.
  صداگذاری بازی هم قابل قبول انجام شده است. منو هم با وجود مستقل بودن خوب کار شده است که جای بسی خوشحالی است.
  گرفتن سکه در بازی برای مجهز کردن ماشین خیلی سخت است اما یک کلک بسیار راحت دارد که می‌توان به‌راحتی پول زیادی جمع کرد و در همان مرحله‌ی آسان بازی کاملا با ماشین مجهز وارد بازی شد!
  وجود ماشین‌های متعدد، تیربار، هواپیما و تانک سختی بازی را بیش از پیش می‌کند و تنوع خوبی دارد و در موج‌های آخر گاهی حسابی حرص آدم را در می‌آورد.
  در کل بازی خوبی بود و لذت بردم.
  انشالله موفق باشید

 • فرهود فرمند ۱۳۹۳/۴/۱۸ ۰۱:۰۷

  بدون شک یکی از بهترین بازی‌های این جشنواره.
  روند سختی بازی و کلیت بالانس آن خوب و قابل قبول است.
  در برخی از شرایط افت فریم کمی وجود دارد ... بهتر است در ابتدا اشاره ای به زمان بازی و سکوهای زمان بشود....موسیقی و صدا بسیار خوب است.....بعد از مدتی جای خالی موسیقی جدید حس می‌شود... هیجان بازی عالی است. تبریک فراوان. با تغییر نام آن به یک عنوان کاملا مستقل از حیث محتوا آنرا به یک بازی تجاری تمام عیار تبدیل کنید.

 • محمد طالبیان ۱۳۹۳/۴/۱۸ ۱۷:۰۷

  هرچند ایده تکراری است اما به خوبی پیاده سازی شده است

 • شایان ضیایی ۱۳۹۳/۴/۲۰ ۱۹:۰۷

  امکانات بسیار زیاد و خوب، بازی را چند قدم فراتر از یک بازی ایندی برده است و همین جای تقدیر بسیار دارد. با عنوض کردن برخی ویژگی‌ها و یا بسط دادن برخی دیگر مطمئنا می‌توانید بازی را عرضه کرده و بازخوردهای خوبی نیز دریافت کنید

 • امیر گلخانی ۱۳۹۳/۴/۲۴ ۰۵:۰۷

  توانایی فنی بالایی در ساخت بازی دارید؛ امیدوارم که با ایده‌های بهتر و بکرتر، عناوین کامل‌تری از شما رو شاهد باشیم.

18 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)