جزئیات اثر

TerminatorCar بازی ارسال شده توسط مهدی ربیعی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۱/۱۳ اثری از :سازندگان : مهدی ربیعی
انجین : یونیتی 4
زمان ساخت : 1 ماه
سبک بازی : اکشن
درباره اثر :تحلیل بازی ماشین نابودگر

ماشین نابودگر یک بازی ایرانی جدید با سبک نو است که وظیفه‌ی شما در این بازی نابود کردن ماشین‌ها و تانک‌های دشمن می‌باشد و با کشتن دشمن‌های خود می‌توانید مقداری پول به‌دست آورید و بعداً برای خرید و عوض کردن اسلحه استفاده کنید. برای شروع بازی، نیاز به خرید اسلحه و تیر دارید.

گیم پلی:
گیم پلی این بازی بسیار خوب وجذاب طراحی شده که یکی از نقاط قوت بازی است.همان طور که در تصاویر مشخص است شما در بازی کنترل یک ماشین را در اختیار دارید که باید به پایان مسیر هدایتش کنید.اما در این مسیر ماشین‌های بسیاری وجود دارند که مانع دسیدن شما به پایان میشود.در بازی سکه هایی وجود دارد که با خوردن انها امتیاز کسب خواهید کرد و داستان وقتی جالب و جذاب میشود که شما می‌توانید با این پول یا امتیاز اسلحه‌های مختلفی بخرید که در بازی خیلی به کمکتون میاد و یا میتوانید تجهیزات ماشین را ارتقائ دهید.

در بازی وقتی از تجهیزات استفاده میکنید خیلی لذت بخش است و شما هر چه ماشین بیشتری را نابود کنید می‌توانید سکه یا مهمات دریافت کنید البته هدف اصلی بازی رسیدن به اخر مسیر است.یکی از مزایای گیم پلی این بازی طولانی بودن ان است که میتواند ساعت‌ها گیمر را مشغول کند.مزیت دیگر این که بازی ذخیره هم میشود.
در این بازی حتی میتوان ماشین انتخاب کرد و یا انرا به نوعی اسپورت کرد.

گرافیک:
گرافیک این بازی واقعا در نوع خودش عالی است و محیط به خوبی طراحی شده است.حرکات ماشین‌ها نیز بسیار طبیعی است.

منو:
همون طور که مستحظرید بازی‌های کوچک منوی قوی ای ندارند اما این بازی از منوی بسیار خوبی برخوردار است که اپشن‌های زیادی هم دارد.

صداگذاری:
اگر دقت کرده باشید بنده در نقد بازی‌های کوچک از صداگذاری این بازی‌های چیزی نمی‌گویم اما در بازی این بازی چند نکته هست که نمیتوان از ان چشم پوشی کرد.هنگام بازی موزیک مرتبطی اجرا میشود مه با حال و هوای بازی سازگار است و صدای موتور ماشین هم می‌اید که در تنضیمات بازی میتوان انرا کم و زیاد کرد.

نقل از : http://bazi-irani.blogfa.com/post/314
تصاویر :
2.26 از 27 امتیاز

0 نقد داور

18 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)