جزئیات اثر

راهرو بازی ارسال شده توسط ایمان گلکار پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۵/۷/۱۷ اثری از :ایمان گلکار
شهره اسماعیلی
سپهر سنجری
درباره اثر :* نامزد بهترین بازی سال 94 در کافه بازار
* بهترین بازی آبان ماه کافه بازار در سال 94

هشدار: راهرو اولین بازی موبایل ایرانی است که از بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای رده سنی +15 دریافت کرده است. بازی شامل صحنه‌ها و مفاهیم خشنی می‌باشد که ممکن است برای افراد زیر 15 سال مناسب نباشد.

** زومجی: راهرو تجربه‌ای به یاد ماندنی است که نوید آینده‌ای روشن را برای سازنده‌اش می‌دهد.

** لرن روت: بازی راهرو و امثال این بازی را می‌توان سکوهای پرتابی دانست برای تولید بازی هایی در سطح جهانی.

** ذره بین: تجربه چالشی متفاوت!


"اسم من امیر بهمن پوره، تنها چیزی که برام مونده خانوادمه، دلیل زنده موندم زیر اون همه شکنجه فقط پیدا کردنشونه!"

راهرو یک شوتر اول شخص سه بعدی با اتومسفری دلهره آور است که اساس گیم‌پلی آن را پازل‌های متنوع و گوناگون تشکیل می‌دهند. برای حل معماها نیاز به ابزار و وسایل گوناگون دارید که از گشت و گذارهایتان در راهرویی ناشناخته به دست می‌آورید. در طول بازی می‌توانید آیتم‌های مختلفی با خود حمل کنید و به موقع از هرکدام از آن‌ها استفاده کنید. در این راهروی تو در تو خطراتی جدی شما را تهدید می‌کنند و حتماً نیاز دارید از اسلحه‌ی خود هم استفاده کنید.

داستان بازی در سال ۱۳۵۸ رخ می‌دهد و شما باید با دنبال کردن سرنخ‌ها و کنار هم قرار دادن قطعات پازل داستان، اطلاعات بیشتری کسب کنید. بازی راهرو دارای حدود هزار خط دیالوگ است که تمام آن‌ها علاوه بر نمایش به صورت زیرنویس (فارسی و انگلیسی)، صداگذاری هم شده‌اند. راهرو به گونه‌ای طراحی شده که گوشی‌های رده‌ی متوسط هم می‌توانند آن را به راحتی اجرا کنند و با وجود گرافیک سه‌بعدی، نیازی به سخت‌افزار قوی ندارید.
تصاویر :
1.62 از 8 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)