جزئیات اثر

مرغ مدافع بازی ارسال شده توسط محسن پیری زاده پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۲/۱۱/۱۴ اثری از :محسن پیری زاده - محمد پیری زاده درباره اثر :مرغ‌های مهاجم به ایران می‌آیند
بازی مرغ‌های مهاجم را که حتماٌ یادتان هست؟ همان بازی ای که در کریسمس هر سال با عرضه نسخه جدید، هجوم میلیونی طرفداران را برای سلاخی و بریان کردن مرغ‌ها به همراه داشت! اما اکنون مرغ‌های مهاجم به ایران آمده اند و ایرانی‌ها با دستکاری ژن این مرغ‌ها آنها را به مرغ‌های مدافع تبدیل کرده اند تا از سرزمین خود که در خطر نابودی توسط سفینه‌های بیگانه است دفاع کنند.

در بازی مرغ مدافع، بازیکننده به جای کنترل یوفو‌ها و بریان کردن مرغ ها، کنترل مرغ شجاعی را برعهده دارد که با سلاح مخصوص خودش یعنی پرتاب تخم مرغ می‌خواهد سیاره مرغ‌ها را از خطر حمله یوفو‌ها نجات دهد!
داستان بازی هم با زبان شیرین فارسی روایت میشود.

بازی مرغ مدافع اولین بازی ایرانی دارای فناوری استفاده از سنسورهای گوشی هوشمند می‌باشد. به طوری کنترل مرغ در بازی، توسط سنسورهای گوشی می‌باشد یعنی با چرخش گوشی به هر سمت مرغ به همان جهت حرکت می‌کند.

لازم به ذکر است ما در تلاشیم با عرضه بازی در مارکت‌های جهانی سازندگان بازی مرغ‌های مهاجم را با چالشی غیر منتظره روبرو سازیم و در این راه ما نیازمند دلگرمی و حمایت شما ایرانیان عزیز هستیم.
تصاویر :
2.45 از 21 امتیاز

0 نقد داور

10 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)