جزئیات اثر

بالهای تاریک (قسمت دوم) بازی ارسال شده توسط سامان کاظمی پلتفرم ها : آیفون جاوا ارسال شده در :۱۳۹۸/۲/۷ اثری از :لکسیپ گیمز درباره اثر :داستان در سرمای زمستان و زیر بارش باران آغاز شد ...
جایی که ربوده شدن بازیگران سینما توسط فردی مرموز با نام مستعار سایه شـب ذهـــن پلـیس و مردم را به خود مشغول کرده است . درست در شبی که سروان آرمان تیرداد مسئولیت رسیدگی به پرونده را برعهده میگیرد سام حقیقی یکی دیگر از بازیگران سینما طعمه سایه شب میشود .
سام پس از به هوش آمدن خود را در محیطی متروکه با نام عجیب بالهای تاریک میابد و برای رهایی از این محیط تمام تلاش خود را میکند . وی بارها و بارها خود را تا مرز رهایی میرساند و حتی با پلیس نیز ارتباط برقرار میکند اما موفق نبوده و در انتها هنگام روبرویی با سایه شب در حفره ای تاریک سقوط میکند .
و اکنون ادامه ماجرا ...

* برنده بهترین بازی مردمی در سومین جشنواره بین المللی بازی‌های خاورمیانه
* کاندید بهترین بازی موبایل در جشنواره بین المللی IMGA Global 2019
* برنده غزال زرین بهترین بازی رایانه ای سال در جشنواره هفتم
* کاندید بهترین داستان و صداگذاری سال در جشنواره هفتم
* برنده تندیس زرین بهترین بازی سال در جشنواره کافه پلی
* نامزد بهترین بازی نگاه مخاطبین در TGC 2018
* نامزد بهترین بازی موبایل در IMGA Mena 2018

بالهای تاریک یک بازی ماجراجویانه در سبک اشاره و کلیک است (Point&Click) که توسط لکسیپ گیمز (Lexip Games)و به تهیه کنندگی مجید قناد برای سیستم عامل‌های ویندوز و اندروید طراحی شد و با استفاده از خط داستانی جذاب به همراه گرافیک و دوبله ای حرفه ای ، موفق به کسب افتخارات بسیاری در جشنواره‌های معتبر داخلی و بین المللی شد .
تصاویر :
3.88 از 4 امتیاز

0 نقد داور

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)