جزئیات اثر

BALL1 بازی ارسال شده توسط MN78 پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۶ اثری از :MN78از گروه MN-Team درباره اثر :این نسخه اول این بازی می‌باشد و شما در این بازی می‌بایست زود‌تر از توپ قرمز به توپ سبز برسید
همین
توپ با موس کار می‌کنه و حرکت می‌کنه
دانلود بازی
0.5 از 2 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 22 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 9 /100
امتیاز فنی : 23 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  ایده قشنگی داشت اما پیاده سازی می‌توانست خیلی بهتر از این باشد. حالت برخورد توپ با موانع و چسبیدن توپ به آنها خیلی بد و آزار دهنده بود. چرا از یک موسیقی هیجان انگیز استفاده نمی‌کنید.
  -
  نیاز به کار بیشتری داره.موزیک مناسب و استفاده از گرافیک بهتر به شما کمک خواهد کرد.و البته نحوه‌ی قرارگیری دوربین بازی در بعضی موارد مناسب نیست.
  -
  باگ فنی زیادی دارد. کار با بازی اصلا راحت نیست و توپ همش گیر میکند و خلاصه گیم پلی روونی ندارد. لزوما بازیکن نمیفهمد چرا باخته است. گرافیک‌های زیبا‌تری برای بازی انتخاب شود.
  -
  -
  برای بهتر شدن بازی نیاز به گرافیک‌های زیباتر و انیمیت شده دارید. پیشنهاد می‌شود یک موفق در این زمینه را بررسی کنید.
  -
  طراحی مراحل مشکلات زیادی وجود داره و برخورد‌ها به درستی تعریف نشده اند . تعادلی در میزان سختی مراحل وجود نداره . بازی نیازمند تغییرات زیادی در همه‌ی بخش هاست.
  -
  صدا به بازی اضافه شود - نوار سلامتی به بازی اضافه شود - بعداز باخت کادری که درونش youlose نوشته شده زیاد جالب نیست - گاهی اوقات در آبجکت مربع گیر میکند.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)