جزئیات اثر

تابالوگا بازی ارسال شده توسط منصور توحیدی پلتفرم ها : اندروید آیفون ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۱۶ اثری از :گروه بی نهایت درباره اثر :آرکتوس بدجنس سرما را به همه جای سرزمین سبز بازگردانده. سبزه‌ها خشک شده اند تا چشم کار می‌کند برف و سفیدی است. ناامیدی همه جا پخش شده است اما ...
اما ...
تابالوگا، اژدهای سبز بازگشته است ... تا امید را بازگرداند.
ولی این راه خطراتی را دارد...
بازی تابالوگا محصول گروه بی نهایت بر اساس یک داستان آلمانی ساخته شده است که اتفاقا چند سال پیش کارتون تابالوگا از تلویزیون نیز پخش شد. در این بازی هدف نهایی شما نابودی آرکتوس و نجات دوستان تان از قلعه آرکتوس است.
این بازی قرار است در قالب چندین قسمت مهیج و متنوع تقدیم علاقه مندان به بازی شود.
در قسمت‌های بعدی ، تابالوگا باید در آسمان ، جنگل ، کوهستان ، آتشفشان و .... مبارزه کند. نیروهای آرکتوس در قسمت‌های بعدی متنوع‌تر و به تعدادشان افزوده خواهد شد. آتش تابالوگا در قسمت‌های آینده به مرور قدرتمند‌تر می‌شود.
گرافیک ، انیمیشن ، داستان و گیم پلی قابل قبول بازی ، شما را به اندازه کافی درگیر و سرگرم می‌کند اما یادتان باشد در حین بازی استرس خود را کنترل کنید : - )
در پایان هر مرحله باید غول آن مرحله را شکست دهید و در صورتیکه بیشتر از 100 گلوله آتشین داشته باشید از آن مرحله عبور خواهید کرد.
ما در تولید قسمت‌های بعدی بازی تابالوگا حتما از نظرات و پیشنهادات شما استفاده خواهیم کرد.
نتیجه نظرات خود را در قسمت‌های بعدی خواهید دید.
این بازی برای اندروید نسخه 4 به بالا می‌باشد.
لینک دانلود از بازار :
http://cafebazaar.ir/app/com.binahayatgroup.tabaluga1/?l=fa
گیم پلی بازی تابالوگا را از لینک زیر تماشا کنید :
http://www.aparat.com/v/aJNkj
ما را دنبال کنید:
https://instagram.com/binahayatapp
[email protected]
تصاویر :
1.71 از 7 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 24 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 35 /100
امتیاز فنی : 32 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  آرت بازی قابل قبول است اما از نظر فنی مشکلات زیادی دارد. بازی روی دیوایس‌های متوسط بسیار ضعیف و کند عمل می‌کند. در صورتی که شخصیت به دیوار یخی بچسبد دیگر گلوله‌های آتشین به سختی به آنها برخورد می‌کند.
  -
  از لحاظ فنی بازی در شروع مشکل بزرگی دارد و بنده به سختی توانستم پلیر را در لول اول حرکت دهم ! عدم وجود چک پوینت‌ها برای سیو در حین بازی سبب میشد تا با یکبار باختن کل لول را از اول شروع کرد
  -
  موسیقی منو خیلی ضعیف است. و رو اعصاب. گرافیک‌های کمیک ضعیف هستند و کار تیم شما نیست. اما گرافیک‌های خود بازی خوب است. دکمه‌ها اصلا معلوم نیست چی کار مینند برخیشون. گیم پلی خلاقیت خاصی ندارد. بازی خوشدست نیست و بازی با آن حوصله سر بر است. بهتر است وقتی به مانعی برخورد میکند تغییرات کارکاتر طبیعی‌تر باشه
  -
  یه ربع کشید تا بفهمم کاراکتر چطور راه میوفته
  -
  بسیار خوب. بازیهای مشابه در این زمینه مثل Ray man را بررسی کنید.
  -
  متاسفانه بازی قابل انجام نیست. کلیدهای مجازی تعبیه شده کار نمی‌کنند.

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)