جزئیات اثر

BangBang بازی ارسال شده توسط سپهر پژوهش پلتفرم ها : اندروید آیفون ارسال شده در :۱۳۹۴/۵/۱۸ اثری از :طراح و برنامه نویس : سپهر پژوهش
طراحی گرافیک : عرفان ملک حسینی
صدا و موسیقی : حمیدرضا نیکوفر
درباره اثر :نام بازی : بنگ بنگ ( Bang Bang )

سبک بازی : کژوال ساده – بی انتها

پلتفرم‌ها : Android – iOS

گیم پلی :
در طی بازی از بالای صفحه عروسک هایی به سمت پایین سقوط می‌کنند که هر کدام از این عروسک‌ها یکی از 3 رنگ آبی، قرمز یا سفید هستند. بازیکن دارای 2 سلاح با دو رنگ آبی در سمت راست صفحه و قرمز در سمت چپ صفحه می‌باشد که باید توسط آنها عروسک‌ها را با سلاح همرنگ اشان از بین ببرد تا امتیاز کسب کند.
در صورتی که بازیکن عروسکی را با سلاح رنگ مخالف بزند یا عروسک سفید رنگ را هدف قرار دهد یکی از 3 جانش را هر بار از دست خواهد داد و با از دست دادن هر 3 تای آنها بازیکن می‌بازد.
مکانیک بازی به این صورت است که با تپ کردن بر روی سمت راست صفحه، سلاح سمت راست و با تپ کردن بر نیمه سمت چپ، سلاح سمت چپ عمل می‌کند .
اسلحه‌ها در بازی ثابت هستند، بنابراین بازیکن باید سریعاً در هنگامی که عروسک‌ها در مقابل سلاح قرار می‌گیرند واکنش نشان دهد . بهترین زمان واکنش برای هر سلاح نیز توسط خطوط نقطه چین مشخص شده است .
در بازی بخشی برای انتخاب سلاح‌ها قرار دارد که البته در ابتدای بازی بقیه سلاح‌ها قفل هستند و برای آزاد کردن هرکدام باید چالش مشخصی را انجام دهیم .
لازم به ذکر است که بازیکنان می‌توانند از طریق جدول امتیازات با یکدیگر به رقابت بپردازند .
تصاویر :

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)