جزئیات اثر

SpeedUp V2 بازی ارسال شده توسط NOA Games پلتفرم ها : HTML5 PHP دیگر ارسال شده در :۱۳۹۴/۵/۲۰ اثری از :حمید نعیمی
فرهاد کاشانی کیا
احمد فنایی
سمیه ابراهیمی
درباره اثر :برای اینکه سرعت و هیجان مسابقات اتوموبیل‌رانی رو تجربه کنی، توی بازی آنلاین «اسپیدآپ» عضو شو. ماشین بخر، راننده استخدام کن، ماشینت رو اسپرت کن و تیم اتومبیل‌رانیت رو مدیریت کن. هر بار که توی یه مسابقه برنده بشی، امتیازت بیشتر می‌شه و توی جدول برنده‌ها بالا می‌ری و با جوایزی که کسب می‌کنی می‌تونی تیم انوموبیل‌رانی خودت رو توسعه بدی !

گزارش آنلاین بازی هیجانی مضاعف به مسابقات می‌دهد.

معرفی بازی آنلاین سرعت بیشتر
بازی آنلاین "سرعت بیشتر V2"، یکی از ده‌ها پروژه موفق گروه نرم‌افزاری "نو آوری دنیای پارسیان" به شمار می‌رود که جهت توسعه فرهنگ تفریحات سالم در محیط وب فارسی طراحی و پیاده‌سازی شده و مورد توجه نهادهای فرهنگی و علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه ای در کشور قرار گرفته است. این بازی آنلاین در دو سال پیاپی اخیر برنده عنوان بهترین بازی آنلاین از جشنواره وب شده است.
با توجه به محبوبیت بازی‌های سبک مسابقات اتوموبیل‌رانی در بین بازی‌خورها و همچنین تمایل روزافزون کاربران به انجام بازی‌های آنلاین و گروهی در محیط وب، تیم نرم‌افزاری شرکت پس از مطالعه و شناخت نیازهای کاربران، اقدام به طراحی و تولید بازی "سرعت بیشتر" نمود و پروژه حاضر به عنوان اولین بازی آنلاین مسابقات اتوموبیل‌رانی در جهان به جوانان عزیز ایران زمین و سایر علاقه‌مندان این سبک از بازی‌های رایانه‌ای در تمام نقاط جهان تقدیم گردیده است.
موفقیت این بازی در کشور و استقبال کم نظیر کاربران، فرصت مطالعه بیشتر و راه اندازی نسخه بین المللی این بازی را نیز برای شرکت فراهم آورد به طوری که در حال حاضر، تهیه نسخه عربی و انگلیسی این بازی برای کاربران منطقه خاورمیانه، اروپا و سایر نقاط جهان، در دستور کار قرار دارد و به زودی این بازی با یک برند کاملا ایرانی به تمام جهان معرفی خواهد شد.
در حال حاضر این بازی بیش از 330 هزار عضو دارد که اکثریت قاطع با آقایان در گروه سنی بین 15 تا 32 سال می‌باشد. بر اساس اطلاعات سرویس تحلیلی گوگل آنالیتیکس، هر کاربر سرعت بیشتر به طور متوسط 45 دقیقه و 53 ثانیه در وب سایت این بازی حضور فعال دارد و این فرصت مناسبی را برای حضور تبلیغاتی برندهای مطرح در این وب سایت مهیج فراهم می‌کند.
"سرعت بیشتر" فرصتی است برای تجربه لحظاتی مملو از هیجان، سرعت، شادی و موفقیت. در این بازی، کاربر با هوش و توانمندی مدیریت خود، هدایت یک تیم مسابقات اتوموبیل‌رانی را بر عهده گرفته و پس از خرید یک خودرو و استخدام یک راننده، به تجهیز اتوموبیل و آموزش راننده خود پرداخته و تیم را روانه تورنومنت‌های متنوع موجود در بازی می‌کند. پس از هر پیروزی، با هدایا و جوایزی که کسب می‌شود، خودروهای پیشرفته‌تر و رانندگان مجرب‌تری به تیم اضافه می‌شوند و اینگونه است که تیم کوچک کاربر، در مدت زمانی کوتاه به یک باشگاه اتوموبیل‌رانی بزرگ با ده‌ها خودرو و ده‌ها راننده تبدیل می‌شود.
تصاویر :
دانلود بازی
4.5 از 1 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)