جزئیات اثر

بمبیتر بازی ارسال شده توسط محمد ملا محمد پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۳/۱ اثری از :طراح بازی و برنامه نویس: محمد ملا محمد
طراح گرافیک: رضا النصار
موسیقی: مهدی صادقی کوهستانی

کاری از گروه تیرنام
درباره اثر :بمبیتر، یک بازی کژوال جذاب است که چالش آن عبور از بین موانع و خوردن بمب‌ها قبل از منفجر شدن است. در فروشگاه بازی می‌توانید آیتم‌های جدیدی خریداری کنید و بازی را برای خود جذاب‌تر کنید و در قسمت دستاوردها یا اچیومنت‌ها می‌توانید کارهای مشخص شده را انجام داده و جایزه بگیرید. یک مرحله سبک Run هم در بازی وجود دارد که مرحله جایزه یا Bonus نام دارد که در این مرحله می‌توانید کلی سکه و الماس جمع کنید و پولتون رو زیاد کنید.
تصاویر :
2.75 از 2 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 72 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 61 /100
امتیاز فنی : 66 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۳:۰۷

  گیمپلی سرگرم کننده و نوآورانه ای بود. رنگ دشمنان روی زمینه خیلی قابل تشخیص نیست. روی صداگذاری خیلی بیشتر کار کنید، بمب‌ها و دینامیت‌ها صدا ندارند. برد و باخت هم صدا ندارند. افکت‌های گرافیکی مانند انفجار، پارتیکل سیستم و ... نیز می‌توانند به بهبود کیفیک کمک کنند. اینکه از صفر تا صد بازی را خودتان تولید کرده اید عالی است. موفق باشید.
  -
  بازی خیلی جذاب و سرگرم کننده ایه، دقیقا چیزی که یه بازی باید باشه.بازی در بعضی مواقع خیلی شلوغ میشه بهتر بود برای پلیر جون گذاشته بشه و یا ابزارهایی که به کمک ما میان سریعتر در محیط ظاهر بشن نکته‌ی دیگر در مورد میزان پول است که بعد از حدود 1 ساعت بازی فقط موفق شدم یکی از موارد موجود در مغازه رو خریداری کنم.
  -
  -
  -
  انیمیت کردن بازیکن اصلی تاثیر زیادی در حس بازی خواهد داشت. برای background بجای استفاده از یک Patern فضا سازی کنید.این فضا سازی می‌تواند برای هر مرحله متفاوت باشد.
  -
  این بازی یکی از بهترین بازی هایی است که از تیم شما دیدم. بازی طراحی بسیار جالبی داشت. ایده و مکانیسم‌ها بسیار خوب پیاده شده بودند. ولی در مراحل بالاتر بازی به یکباره مشکل میشد.
  -
  پول در بازی کاربرد خاصی ندارد.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)